Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ania
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
To była miłość od pierwszego wejrzenia... ale zaledwie po roku użytkowania jestem nieco zniechęcona. Audi to prestiż. Zgadza się. Budzi zachwyt, wszystkim się podoba, zwraca uwagę, kojarzy się z czymś drogim. Ale moje maleństwo złapało chyba wszystkie usterki typowe dla tego modelu!!! Niby nie duży łączny koszt napraw, ale odstawianie auta co kilka miesięcy do warsztatu?! To jakaś masakra! Najpierw czujnik tylnego światła stopu, potem tylna...
~tomek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Po prawie dwóch latach jazdy na polskich drogach, w środku nic nie stuka. Jakość materiałów w środku na bardzo wysokim poziomie. Plastiki nie są powycierane, nie trzeszczą. Tapicerka nie przeciera się, jest bardzo wytrzymała. Przedni panel konsoli środkowej wykonany jest z miękkiego plastyku i dość łatwo jest go porysować, np wymieniając radio. Z denerwujących usterek to nie działająca tylna wycieraczka (częsty problem w tych autach). Poza tym...
~Hosse
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Raz zepsuły się wycieraczki :/ tzn mechanizm wycieraczek, ale dało rade samemu naprawić. Wystarczyło nasmarować tuleje i racze to zrobić jak już się pojawią pierwsze objawy powolnej pracy wycieraczek, bo jak mi już na amen staneły to bardzo ciężko było wyciągnąć te tuleje.
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Krotko jezdze autem, ale jak narazie brak usterek. Absolutnie wszystko dziala z wyposazenia. Niestety niby Audi i ocynk, a na dachu wylazi rdza, kolo tych rynienek i rowniez pod listwami na dole drzwi, a auto bylo sprawdzane miernikiem lakieru. Takze Audi sie tu nie popisalo.
~s13743@wszia.edu.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ale to pewnie tylko w moim aucie tak jest. Przy tym przebiegu to można mówić o drobnych wadach. Przy otwieraniu drzwi od kierowcy nie zapala mi sie światełko, z tego co wiem zamek do wymiany. Czasami coś drobnego w zawieszeniu, ale części nie są drogie ogólnie.
~Norbert
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Czasem elektryka jak np migajace swiatelka w dzwiach do oswietlania w nocy podlozona pod nogami lub tylna wycieraczka ktora nie dziala juz drugi raz. Dodam ze sa to usterki w zaden sposob NIE niebezpieczne dla jazdy czy drogie w naprawie
~kierowca audi a3 1.9tdi
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Przez trzy lata nic nie wymieniałem. Serio tylko olej filtry itp. no i oponki ale to eksploatacja. Auto ma ocynkowana blachę całkowicie więc nie koroduje. Jeżeli komuś rdzewieje to znaczy że był malowany.
~MadUriel
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
to srobka to podlokietnik to czasami jakis plastik zaskrzypi i tylnia wycieraczka przytnie w polowie szyby by po sekundzie ruszyc dalej ogolnie jak na 12 letnie autko moim zdaniem wysmienicie
~asterix5
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
jedynym mamkamentem sa znikajace linie na wyswietlaczu komputera pokładowego jak jest ciepło to znikaja a jak robi sie chłodniej to wszystko wraca do normy ogolnie to w niczym nie przeszkadza
Dziennik kosztów dla Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
~mackowy
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszytstko jest masywne i ciężko żeby cokolwiek się popsuło, pękło bądź połamało... Wymieniałem do tej pory przerywacz świateł awaryjnych - podobno co kilkadziesiąt tysięcy pada, jest to wadą tej wersji.
Audi A3 8L Hatchback