Lista ocen Audi A4 B5 Avant (186) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edzia_Boss
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Przy jeździe miejskiej na początku często wydawało mi się, że silnik zgasł. W aucie jest cicho. Rzecz się zmienia przy jeździe powyżej 100-110km/h i obrotomierzu powyżej 3 tys. Już dość dokładnie można rozróżnić fazy pracy silnika mimo zamkniętych okien, a radio trzeba zdecydowanie podkręcić ;) Jazda powyżej 70km/h przy choćby uchylonych tylnych szybach jest fatalna - powietrze wpada w przestrzeń nad bagażnikiem i słychać dudniącą wibrację -...
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
jak sie ma autko nie bite i kompletne tzn komplet wyciszen z przodu pod maska zarowno z dolu jak z gory to jest cicho choc na 1 slychac ze tam coos pracuje:) ale potem nasluchujemy tylko cisze i ledwie slyszalna prace silnika i tak jedziem do 160 potem slyszymy szum wiatru do 200 pozyjem 200 tzn mi pomknela \"andzia\" 211 to sie sQpiamy na drodze a nie czy cos szumi;p ps. swoja droga przy maxie mozna bez wiekszych problemow pogadac z pasazerami:)
~Baltazaros
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
podczas jazdy na naszych drogach z prędkościami rzędu do 150km/h wyciszenie jest na naprawde dobrym poziomie o ile nawet nie bardzo dobrym... zwłaszcza przy zróżnicowanej nawierzchni... gładki asfalt chropowaty... ale tutaj również mają wiele do powiedzenia opony... szumy przy prędkości 150km/h porównując do innych marek krórymi jeździłem na dobrym poziomie i nie powodują zmęczenia kierowcy..Silnik również dobrz wyciszony ;]
~jarekp_1986
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Mocna strona auta,najcichszy diesel jakim jeździłem.Omega 2.2 dti się chowa.Wiadomo na wolnych obrotach czy w jezdzie miejskiej da się usłyszec klekot ale dobrze wygłuszony a w trasie to już super silnika na prawdę nie słychac tylko dają troche o sobie znac szumy powietrza.A do tego powyzej 2000 obrotów super dzwięk, nie jedna benzyna się chowa.Ciekawe jak cicho musi byc w a6 z takim silnikiem?
~Airnyy
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Jak na ten wiek i wyposażenie jest naprawdę ok, większe hałasy zaczynają się dopiero powyżej 140 km/h. Podróżując z prędkościami 70/ 90 km/h w środku jest cicho i przyjemnie. Audi zachęca raczej to spokojnej jazdy. Z wnętrza nie dobiegają żadne trzaski i zgrzyty, wszytko jest dobrze spasowane.
~Vakial
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Tutaj niestety tylko przeciętnie. Po odpaleniu, szczególnie w zimę, wyraźnie słychać pracę pompowtryskiwaczy. Po rozgrzaniu jest dobrze. Komfort podróży do 130 140 km/h. Zapewne jak auto było nowe było ciszej ale niestety czas zrobił swoje i uszczelki już tak dobrze nietrzymają - sychać wiatr...
~mazbiny
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Znów musze dać niższą ocenę bowiem miałem możliwośc podróżowania BMW320i E46 i tam silnika prawie nie słychać. Tu też jest dobrze, ale jednak głośniej. Mimo to jestem bardzo zadowolony. Aha jakość wykończenia rewelacyjna. Podczas przejeźdżania przez nierówności żaden element w środku nie trzeszczy.
~trewim@op,pl
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Do przyjęcia gdy silnik ma swoją temperaturę. po zasosowaniu magnesów jest ciszej. Powyżej 100 km pojawiają sie szumy z lewej jak i prawej strony nie do zlokalizowania i na tym poziomie utrzymują się na wyższych prędkościach. Jest chałas od dmuchawy, chyba że pracuje na najmniejszych obrotach
~KSKO
Avant 1.9 TDI quattro 116KM 85kW
Mogło by być nieco lepsze choć na swój wiek i stosowaną w tym czasie technologię nie można mieć naprawdę żadnych zastrzeżeń. W aucie do 160km/h można podróżować w komfortowych warunkach bez nadmiernego i uciążliwego hałasu. Powyżej słychać już silnik i opory powietrza.
~jsz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeżdżąc po mieście nie zwraca się na to uwagi. Jak się komuś wybije zawieszenie to daje o sobie znać i to jest słyszalne. Silnik w trasie (autostrada 130 - 150kph) jest słyszalny ale nie przeszkadza - słychać normalnie muzykę z radyjka i można swobodnie rozmawiać.
Audi A4 B5 Avant