Lista ocen Audi A4 B5 Avant (180) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 263 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek Gdynia
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Wpisałem doskonale- choć jest to ocena niewspółmierna- trzeba wziąć pod uwagę fakt, że zacząłem eksploatować to auto jako używane a nie nowe. Trzeba dbać jak o każde inne. Nie nastręcza większych problemów. Ogólnie bezawaryjne.
~olo_wlkp@interia.eu
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
nie ma o czym pisać, ten problem nie istnieje. no chyba ze zaczniemy sie czepiac to może komuś uda się znalezc cos .... życzę powodzenia, aha no chyba że ktoś kupi auto powypadkowe to nie zdziwi mnie że coś takiego się znajdzie
~Wojtas.lodz
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Psuje się wyświetlacz klimatronika, ale pomaga zwykłe czyszczenie styków. Poza tym , nic wiecej się nie psuje. I oby tak pozostało. Poza zawieszeniem kt óre trzeba co jakiś czas naprawić, gdyż jakie mamy drogi to każdy widzi i czuje.
~franklin
Avant 1.6 i 101KM 74kW
kupiony uzywany i jak narazie to wymieniane bylo, jak to mechanik nazwal sprzegielko od wiatraka chlodzacego, poniewaz mial problemy z chlodzeniem przegrzewal sie podczas jazdy w miescie, oczywiscie olej, plyny a dalej to zobaczymy
~Rufek
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
ogólnie jest OK. jakieś drobiazgi typu przełącznik świateł mijania, włącznik awaryjnych, tylna wycieraczka. wszystkie części dostępne są za grosze. Często naprawa we własnym zakresie nie stanowi problemu.
~Jacek Z.
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
auto ma już swoje lata także coś się przy nim robiło, ale wysoka jakoś audi przynosi efekty nawet po 13 latach i 200 tyś przejechanych kilometrów nie widać zmęczenia materiałów i części. super
~Paweł
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
w silniku tylko czujnik temp po 40 tys przy przebiegu 233000. i kontrolka od klocków hamulcowych nie mogłem tego naprawić i komputerem usunąłem tę opcję z oprogramowania w komp samochodu i nie świeci..
~BONOB5
Avant 1.8 Turbo 180KM 132kW
Do drobiazgów, które nie do końca są takie jakie być powinny to wg mnie plastikowe zaczepy mocujące materiałowe dywaniki do wykładziny wewnątrz kabiny, zarówno z przodu jak i z tyłu pojazdu.
~Skyline27
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Stwierdzam że auto jest niezawodne pomimo zawieszenia co trzeb z czasem zmienić ale to jak iw każdym samochodzie chyba że ktoś założy 18 koła to może i częściej będzie musiał je zmieniać ja mam 16 i jest ok
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant
10,3
12,9
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak każdy samochód również a4 ma swoje mankamenty, jednak puki co nic poważnego nie miało miejsca w moim samochodzie. Na wszystkie pytania związane z usterkami znajduję odpowiedź na stronie a4club.eu
Audi A4 B5 Avant