Lista ocen Audi A4 B5 Avant (238) - Całokształt

Na liście zabraknie 205 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~knietek
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobre niezawodne auto dla niedużej rodziny. Niestety ciężko znaleźć auto z małym przebiegiem, super wykończone inne marki mogą się tylko uczyć od Audi w tej kwestii. Tanie części i sporo zamienników. Minus to spora cena zakupu ale nabywca będzie się długo cieszył dobrym autem.
~jacQoo
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Ten samochód to dobre rozwiązanie aby kupić fure z rynku wtórnego. Jazda nim cieszy. Ja zrobiłem nim przez rok 30 tyś km i nic prócz zawieszenia i standardowych zabiegów (olej, filtry) nie wymagał. Będe jeżdził nim jeszcze następny rok obym nie musiał tej opini edytować.
~Paweł Hohol
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Doskonały silnik, dobre wykończenie, upierdliwe drobiazgi. Ogólnie samochód do jazdy, ale nie daje takiej radości jak beema. Nie ma duszy, charakteru. Z drugiej strony, jeśli musisz wsiąść i dojechać z puntu A do B bez martwienia się o nic- to jest auto dla Ciebie
~tom
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
ładnie wykończone wnętrze, auto trwałe, blacha ocynk. Tylko zachwalany silnik TDI jest poprostu kiepski. Bardzo drogi w naprawie, osiagi dobre, ale kultura pracy niska. Zbyt mocno przenoszą się drgania na nadwozie, szczególnie podczas jazdy. "Czuć że to klekot"
~Ja ...
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Posiadam również wersję 1,6 b z lpg i obie sobie chwalę , kupiłem oba autka z dobrych rąk i dbam o nie i uważam że jak dbasz tak masz, super autka i nie zamienię na żadne nowe jakieś śmieszne 1,0 tsi czy inne tego typu młynki do kawy :)
~KSKO
Avant 1.9 TDI quattro 116KM 85kW
Auto naprawdę fajne, godne polecenia. Wolę stary model B5 aniżeli nowe B7, którym też pojeździłem. Mam tutaj na myśli sprawy techniczne i jakościowe aniżeli ergonomię wykonania i innowacyjność, pod względem których B7 zdecydowanie przewyższa B5.
~asiaiadam_1@o2.pl
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Pomimo zawieszenia i tych drobnych usterek można by polecić to auto ponieważ są auta w tej klasie które palą wiecej a audi prowadzi się znakomicie w trasę można jechaż to auto lubi podróżować a jako kierowca czujesz się znakomicie w końcu prowadzisz AUDI
~audi A4 TDI 110KM
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Najlepszą rekomendacją jest fakt,że jest to moja druga A4.Poprzednią bezproblemowo przejeżdziłem pięć lat(tylko silnik1.6 okazał się za słaby).Obecnie mam diesla110KM i poza małą ilością miejsca na tylniej kanapie do niczego nie można się przyczepić.
~MARTINUSS@WANADOO.ES
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
AUTO OGOLNIE OK .CZESCI DROGIE NP WYMIANA ROZRZONDU 800 EUROS CO JAKIES 100 TYS KM.SKRZYNIA TIPTRONIK NIEBO W GEMBIE BARDZO JESTEM ZADOWOLONY.BARDZO BYM PROSIL KOLEGOW POSIADACZY TAKIEGO LUB PODOBNEGO MODELU O OPINIE IKOMENTARZE NA TEN TEMAT. DZIEKUJE.
~Damian
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto trwałe aczkolwiek przekombinowane. Części dość drogie (wiadomo marka premium). Prowadzenie na oryginalnych kołach 195/65 R15 bardzo słabe (na 215/55 R16 znacznie lepiej). Samochód sprawia wrażenie ociężałego. Dobra blacharka.
Audi A4 B5 Avant