Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-2000 (43) - Ergonomia

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jachu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli chodzi o relacje człowiek - samochód, to także nie mam zastrzeżeń. Samochód bardzo szybko przyzwyczaja nas do siebie i pozwala się wyczuć. Wszystkie detale są dokładnie wykończone nie rażą oczu. Miałem drobne problemy z odklejająca się tapicerka, jednakże wystarczyła odrobina kleju i po kłopocie. Niezwykła trwałość poszczególnych elementów sprawia, że czujemy się jakbyśmy wsiadali do nowego samochodu, mimo iż jest on już zaawansowanym...
~darek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko tam gdzie powinno być. Wykończenie z bardzo dobrych materiałów i niestety odczułem, że z każdą generacją jest coraz gorzej pod tym względem w stosunku do lat kiedy zostały zaprojektowane. Jak na projekt z połowy lat 90 to jest to rewelacja.
~krzysiekf3
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
jeśli chodzi o kierowcę to ma wszystko pod ręką, nie rozumiem dlaczego zrezygnowali z dźwigni awaryjnych koło wycieraczek. bagażnik fatalny, fotele nie rozkładane (z tyłu) nieustawny brak jakichkolwiek schowków.
~PiotrRz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
U mnie po przejechaniu 30 000 km. Rekord na trasie przy ekonomicznej jeździe to 4,5 lt/100km. Generalnie prędkośc do 100 km/h = 5,0 - 5,5 lt/100km TRASA. Miasto ok. 6,0 - 6,5 lt/100km = Warszawa.
~tomek75
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
od auta z tego roku niema co za wiele wymagać jak na tamte czasy i nawet na dzisiejsze auto prezentuje się bardzo dobrze
~michuer
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko na swoim miejscu , tam gdzie ma być jest mam wersje po lifcie wiec kubek czy panel srodkowy przypomina juz b6
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko na miejscu jedynie dziwne włączanie świateł można na początku sobie pomylić z migaczami. Schowków mało.
~el-matador
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak to w niemieckim samochodzie wszystko dobrze rozmieszczone,każdy przycisk czy przełącznik jest w zasięgu reki
~krzysiek28071971@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Mimo swego wieku to samochód sie wcale nie starzeje , zreszta audi maja cos w sobie ze sa wiele lat na topie....
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
6,7
~DARO
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Deska, rozmieszczenie przycisków - super. Poza tym nic nie piszczy, nie skrzypi. No i jakość materiałów, spasowanie - miód
Audi A4 B5 Sedan