Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Sedan

Silnik 2.0 20V 131KM 96kW
Rok produkcji 2002
Okres użytkowania: 5 lat
Audi A4 B6 Sedan 2.0 20V 131KM 96kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Inne : W zasadzie wszystko jest na wysokim poziomie trudno się zdecydowac na jedną rzecz
Bardzo przyjemne auto, świetnie się prowadzi, silnik 2.0 ALT jest supet nic się nie psuje, a co do tych którzy piszą o braniu oleju to u mnie i u znajomych nie ma z tym problemu. Po prostu zasadą jest kupowanie z głową a nie kupowanie złomu zajechanego a potem nawalanie, jak z każdym samochodem trzeba o niego dbać i tyle najlepszy się zepsuje jak ktoś nie dba a nie dbanie nie kończy się tylko na opłatach i tankowaniu, jak ktoś nie ma pojęcia o motoryzacji i nie dba o samochód to niech nie potem pretensji
Dynamiczny, jak na pojemność i moc to spalanie w miarę ok, do codziennej jazdy w zupełności wystarcza jest naprawdę ok nie narzekam
Biego wchodzą pewnie, skrzynia jest spoko jak na razie w żadnym samochodzie do manualnej nic nie miałem
Samochód prowadzi sie jak marzenie, zawieszenie jest jak bajka, wielowachaczowe owszem na naszych drogach może się uszkodzić ale auto jest jak przyklejone do drogi, prowadzi się pewnie i super
Pełny ocynk nic się nie dzieje, odpukać jak na razie nie mam nigdzie uszkodzeń i karoseria jest w porządku
Raczej bez problemu nie narzekam
Samochod naprawdę bardzo dobrze wyposażony, materiały wysokiej jakości nic dodać nic ująć, jedyny mały minus to tylko nieco malo miejsca z tyłu ale jestem raczej niski więc mi to nie przeszkadza
Climatronic działa bardzo dobrze
Z przodu dużo miejsca z tylu nieco mniej ale jest dobrze
W samochodzie jest bardzo cicho, bardzo dobrze wyciszony
Wg mnie jest ekonomiczny
Raczej dobry nic sie nie dzieje, cena ok co do jakości Naprawdę polecam samochód
U mnie bezawaryjny żadnych usterek okresowe wymiany nic poza tym
Sam na razie nie doznałem poza wymianami oleju i filtrów nic sie nie dzieje

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 20V 131KM 96kW [l/100km]

6,7