Lista ocen Audi A5 I (34) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ace
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Ogrzewanie mogło by być moim zdaniem troche mocniejsze, czy raczej szybsze, no ale tak to bywa w dizlach. Wentylacja bardzo dobra, komputer w opcji auto działa bardzo dobrze. Klima bardzo wydajna. No i 3 strefowa to bardzo duzy plus. Jedyne czego mi brakuje to szybkiego przełaczania sie na opcje mono. Czyli sterowanie jednym pokrętłem temperaturą w pozostałcych strefach. Trzeba to ustawiac z poziomu komputera pokłądowego MMI i ustawien...
~Maciej
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Tutaj rewelacja. Nie wiem jak to możliwe ale w zime grzeje sie szybciej niz auto 1,0 w benzynie. Nie mowie o temp silnika tylko o cieple z nawiewu. Nie wiem czy nie ma jakiegos wspagania grzania jak w mercach ale naprawde bylem zdziwiony. Przy temp minus 1 cieple powietrze leci po okolo 600 metrach.
~Bogdan
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Klimatyzacja doskonała, szybko schładza nagrzaną kabinę. Co do ogrzewania to przy normalnej jeździe do 100km/h działa bez zarzutu, natomiast w mroźne dni przy jeździe powyżej 140km/h nieco się wychładza wnętrze kabiny.
~Lotnik1976
Sportback Facelifting 3.0 TFSI 272KM 200kW
3-strefowa klima pracuje optymalnie, lekko denerwujace jest niesymetryczne ustawienie temperatury (brak przycisku sync) - trzeba sie zagrzebac w menu zeby wrocic do ustawien domyslnych ale to szczegół
~Bart
Coupe 1.8 TFSI 170KM 125kW
hmmmm, no tu mam zastrzeżenia, szyba przednia często paruje.....trzeba używać mocnego nadmuchu, zeby to się nie działo, w poprzednich autach nie miałem takich akcji.
~grzegorz
Sportback Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Klima i ogrzewanie działają sprawnie, szybko i bez zarzutów, na największych obrotach nawiewy moglyby byc cichsze ale w standardowym zakresie pracy są idealne
~Leon
S5 Sportback 3.0 TFSI 333KM 245kW
Nie mam nic do zarzucenia. Mam dwu strefowa klime, ale i tak zawsze mam zsynchronizowane dwie strony, takze mi osobiscie dwu strefowa jest nie potrzebna.
~DAGUŚ
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
brak podgrzewanej przedniej szyby - to jest dramat że tego nie ma w takim samochodzie.Nawiewy w porządku powinny być lepsze jak na taka markę
~Tomasz
Coupe 3.2 265KM 195kW
Silnik nagrzewa się szybko, więc z grzaniem zimą nie ma problemów. Tak samo jak z wentylacją oraz klimatyzacją.
~Artur
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Wolno się nagrzewa zimą. Zdążę przejechać całe miasto zanim poczuję ciepły nawiew. Ale jak już działa to jest bez zarzutu