Lista ocen Audi A6 C5 Avant (148) - Widoczność

Na liście zabraknie 233 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ea_pajak@poczta.onet.pl
Avant 2.5 TDI 180KM 132kW
To kolejna rzecz, którą oceniam w Audi bardzo dobrze. Często w kombi są problemy z widocznością do tyłu, ale w A6 jest OK. Rewelacyjną rzeczą są lusterka fotochromatyczne - zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne! Nie występuje absolutnie zjawisko oślepiania z tyłu. A i z przodu jakby mniej czuć oślepianie - ale nie mam pojęcia z czego może to wynikać. Bardzo dobrze widać wszystko w świetle "xenonów". Bardzo polecam lampy ksenonowe - widać...
~moto_fan
Avant 4.2 V8 300KM 221kW
Tutaj absolutnie brak zastrzeżeń, widoczność bardzo dobra zarówno do przodu jak i do tyłu. Małe zastrzeżenie jedynie do wielkości prawego pomniejszonego lusterka. W mojej wersji wszystkie lusterka to fotochromy więc oślepianie np. w nocy jest mi zupełnie obce. Ta wersja silnikowa posiada poszerzane, \"nadmuchane\" nadkola (swoją drogą wygląda to fantastycznie) co powoduje, że przy manewrowaniu na ciasnych parkingach należy odrobinę bardziej...
~Maciek
Avant 2.4 V6 165KM 121kW
co tu dużo mówić, naprawde czuć ten luksus, komfort i wysoką półkę Fotele bardzo wygodne, regulacja pozwala na bardzo zróżnicowaną regulacje, podłokietnik swietna sprawa w trasach, mozna bardzo dobrze wczuć się w auto, jednak trzeba pamiętać że ma długi przód oraz tył. Dla kogoś kto jeździł duzymi autami nie będzie problemy, jednak wsiadajac z mikrusa do a6 początkowo można czuć się jak Alicja w krainie czarów.
~Audibus6
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Seryjnie idealną widoczność tego kombi sam sobie trochę ograniczyłem poprzez ciemne folie na tylnych szybach. W dzień nie stanowi to oczywiście żadnego problemu, tylko w nocy troszkę czasem przeszkadza. Ale ogólnie rzecz biorąc, widoczność jest na prawdę fenomenalna, przede wszystkim biorąc pod uwagę gabaryty wozu. Mi osobiście parkuje się A6 lepiej, niż Agilą żony, co jednak nie zależy wyłącznie od widoczności.
~Persival
Avant 1.8 T 150KM 110kW
Dobrze, bo ni doskonale. Nie rozumiem czemu konstruktorzy tak uparcie montują w Passatach i Audi (wersje kombi) tak małe prawe lusterko. to znacznie pogarsza widoczność. Mam wersje Avant, więc do tyłu też troszkę ciężko. Ale generalnie mówiąc nie mogę narzekać. Ogólnie jest naprawdę dobrze, ale znów nie doskonale. Tylko 4, ale prosi się o 5.
~Adax
Avant 2.4 Quattro 165KM 121kW
Klimatronic dwustrefowy, elektryczne 4 szyby, ogrzewane skórzane fotele regulowane elektrycznie, radio z fabrycznym subwooferem, podłokietnik, bardzo dobrej jakości materiały w kabinie i bagażniku, bardzo wysoka jakość wykomania detali (skóra, drewno, aluminium i miękkie plastiki) nic nie skrzypi, oświetlenie wnętrza wzorowe.
~silentpa100r
Avant 1.8 125KM 92kW
W tym aucie widoczność przez tylną szybę z lusterka jest bardzo dobra, boczne lustra tez ok( sam mam wersje z małym lusterkiem prawym). Całe auto nie jest niskie więc szyby nie są montowane pod dużym kątem do nadwozia co znacznie zwiększa widoczność.
~Jerry
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Auto duże, obłe obrysy, ale wszystko jak najbardziej OK. Czujnik cofania obecny, ale szybko się można przyzwyczaić. Lusterka dają dobre pole widzenia. Niekiedy słupki A ograniczają pole widzenia, ale w nowszych konstrukcjach jest gorzej.
~serjan67 alsace
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
co prawda mam czujniki z tylu,bez nich byla by katastrofa, u mnie w miescie trzeba trzaskac wszedzie koperty zeby zaparkowac, kumpel ma sedana bez czujnikow cofania, co do koperty to mala kaka, ciezko wyczuc ten bagaznik ktorego nie bardzo widac w lusterku
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5 Avant
8,2
12,5
14,6
~camelmg
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Widocznośc przeciętna, w normie po prostu. Choc nie wiem jak zwykłe kombiaki, ale jest ok. Trochę na minus zewnętrzne lustra bo w czasie deszczu nie potrafią wyschnąć (oczywiście grzane w serii) i widoczność spada drastycznie.
Audi A6 C5 Avant