Lista ocen Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klodex
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Zarówno pasażerowie siedzący z przodu jak i z tyłu nie będą narzekać na brak przestrzeni. Spokojnie wysokie osoby mogą wygodnie rozsiąść się na przednich fotelach nie martwiąc się o to, że zabiorą przestrzeń pasażerom tylnej kanapy. Bagażnik również jest bardzo obszerny pozwalając nam na możliwość pakowania większych przedmiotów bez konieczności składania kanapy.
~Jerry
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo obszerna kabina pasażerska. Niemal po królewsku podróżują cztery osoby, w piątkę też się nikt nie skarży. Z tyłu przeszkadza trochę wysoki tunel oraz profil kanapy (podłokietnik składany)
~brumek29@wp.pl
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Miejsca jest mnóstwo, zarówno z przodu jak i z tyłu. 5 dorosłych osób zmieści się bez problemu, bagażnik bardzo pojemny i funkcjonalny, wada jest lekko skrzypiąca roleta bagażnika.
~audia6
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Z przodu jest ok, a z tyłu jest naprawdę dużo miejsca. Jeśli pojedzie nas czwórka to każdy będzie miał wygodnie i nie będzie niczym przytłoczony.
~1mb2@wp.pl
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Jeździły ze mną 4 słonie takie jak ja, w bagażniku wiozłem jeszcze kanapę rozkładaną i dalismy radę. Superwielkie auto.
~Paweł
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Co tu komentować komfort i przestrzeń dla pasażerów doskonała. No może trochę kosztem bagażnika. Ale kto jeździ w bagażniku :-)
~Rado
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Miejsca z przodu sporo, z tyłu również, na pochwałę zasługuje szczególnie bagażnik, który jest wielki
~kette
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
przód super, tył super, bagażnik super, a po złożeniu tylnej kanapy "kuszetka" dla dwóch osób
~Shackaler
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Naprawdę dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów :) Jest nisko ale przecież nie jest to SUV :)
~Paweł z Łodzi paben@pai.net.pl
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Co tu komentować komfort i przestrzeń dla pasażerów doskonała. No może kosztem bagażnika, no ale coś za coś.
Audi A6 C5 Avant