Lista ocen Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005 (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klodex
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
System ogrzewania jak i klimatyzacji jest bardzo wydajny. Nie stanowi problemu ogrzanie samochodu w mroźne dni jak i również bezproblemowo w szybkim tempie schłodzimy wnętrze w trakcie upalnego lata. Automatyczna klimatyzacja radzi sobie bardzo dobrze, sprawnie kierując pracą dmuchawy i kierunkiem nadmuchu.
~olesz77
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Doskonała. Kompletny brak uwag. Latem chłodno, zimą ciepło. Układ klimatyzacji naprawiany, tzn. wymienione było sprzęgło przy kompresorze i udrażniany kanał odprowadzający wode, który po zatkaniu się doprowadził do zalewania wnętrza. Naprawa dość kłopotliwa ponieważ trzeba rozebrać tapicerkę + suszenie.
~Paweł
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Wszystko działa bez zarzutu. Moje auto jest w wersji skandynawskiej i posiada dodatkowo Webasto (nie Dewasto). Nic nie jest tak przyjemne jak zimą przy -15 wsiąść do ciepłego auta i nawet nie skrobać szyb. Wystarczy załączyć ogrzewanie 15 minut przed odjazdem.
~1mb2@wp.pl
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Wszystko super. Automatyka działa bez zarzutu. Chłodzi gdy trzeba, grzeje gdy musi. Ustawiłem 2 lata temu 21 stopni w kabinie i nie dotykam się. Moje dzieci trochę narzekają, że w zimie tył auta jest niedogrzany. Być może, choć ja jeżdżę z przodu ;-).
~Jerry
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo wydajna klimatyzacja z szerokim zakresem regulacji strumieni nawiewu. Ogrzewanie w zimie również bez problemu, jak na diesla oczywiście. Ciepło zaczyna się robić po jakichś 10 minutach jazdy. Szyby nie zaparowują.
~Szczecinianin
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Dobrym pomyslem bylo umieszczenie dodatkowych malych wylotow powietrza tylko na boczne przednie szyby. Duzo poziomow regulacji mocy nawiewu. Nie wiem jak inne, ale moje Audi w srodku nie paruje, grzeje i chlodzi bardzo dobrze :) 5
~kette
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
kombiak ma bardzo dużą kubaturę, więc na ocenę 5 trzeba przejechać parę kilometrów szczególnie siedząc z tyłu ale oczywiście nic złego nie powiem
~audia6
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Climatronic nie jest tu tylko z nazwy - naprawdę nic przy nim nie trzeba manipulować, zawsze jest tak jak trzeba.
~brumek29@wp.pl
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Klimatyzacja dwustrefowa spisuje się świetnie, nie ma problemu z parującymi szybami. Nieporównywalna z tą z A4...
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
~wdaro@gazeta.pl
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
przydaje się bardzo ogrzewanie siedzeń, zwłaszcza jesienią i zimą (to wada sóry)do tyłu dokupiłem matę elektryczną
Audi A6 C5 Avant