Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Avant

Silnik 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 1999
Audi A6 C5 Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : pieknie brzmi \"warczy\" :D
Silnik 2.5 TDI naprawde pieknie brzmi...dzieki duzemu momentowi obrotowemu nie trzeba wertować biegami...a przy redukcji \"odpycha sie dynamicznie\". W moim pryzpadki absolutnie BEZ awaryjny... (olej wymieniany co max. 10 tys po dluzszej jezdzie zawsze oczekuje az turbinka troche sie ochlodzi na oleju - akie zabiegi znacznie podnoszą trwałość)...co do mitu o wałkach...ludzie taki samochod wymaga serca to NIE kamaz...jesli bedziesz dbac na pewno odpłaci sie BEZAWARYJNOŚCIĄ
precyzyjna...bez zastrzeżeń
bardzo dobrze prowadzi sie przy wiekszych predkościach (jak przyklejony)...w poarownaniu do E klassy troche mocniej czuć dziury (jednak nie przeszkadza to)
widocznośc do tyłu w wersji avant ---> przeciętna
na moje idealne wnętrze...wszsytko pod reką, brak zbędnych przyciskow...i oczywiscie bardzo dobre wykonanie
klimatronik (2 strefy) robi wszsytko za Ciebie =]
baaaardzo duzo miejsca z przodu jak i z tyłu
wysisznie dobre...dopieo powyżej 140-150 km/h docieraja do nas jakies odglosy z zew.
jestem czlowiekiem mlodym (21l.) i jezeli to auto z silnikiem 2.5 pali mi w miescie (bydgoszcz) 7.5L/100km to jest to chyba b. dobry wynik. NA trasie w zaleznosci od predkosci....srednio 6.5 (120-130 km/h). Trzeba nauczyc sie \"czuc\" silnik i madrze wrzucać biegi. (to nie auto do wyscigów...jak chcesz sie scigac kup sobie impreze) Co do kosztów napraw... fakt nie sa tanie ale z ceną idzie jakość =]

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6 TDI 150KM 110kW [l/100km]

7,2