Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Avant

Schumik;) nr GG 5839098, 17 lat temu
Silnik 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 2000
Audi A6 C5 Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Za mało przejechaliśmy (jako rodzina tym samochodem) żeby go oceniać ale poprostu jest super wkońcu to A6 Avant:) Już dobrze wiem że mama pożyczy mi ten samochód jak będe miał Prawo Jazdy (za 3 lata) to wszystkie najfajniejsze laski powyrywam nim na dyskoteki, (<żart> moją dziewczyne:*)
Silnik, to chyba jedno z najpiękniejszych w tym samochodzie:) 2.5 litra TDi = melodia spod maski, zużycie średnie jak na jego pojemność i moc (155kM).
6 stopniowa skrzynia manualna to naprawde już fajne rozwiązanie z samochodu można pokazać klase, moc. Już na 4 biegu wszystkie Golfy (wiejskiego tuningu z mojego miasta, przepraszam jeśli kogoś obraziłem:D) nie dogonią tego samochodu na przyspieszeniu, a ostatni bieg wrzucany jest przy szybkości 160 km/h:)
Nic dodać, nic ująć, lepszy napewno jak w poprzednim samochodzie (Passat B5 1.9TDi 115kM) stabilniejszy, samochodem się skręca naprawde fajowo:)
Bardzo dobrze widze, jak na mój wiek (15 lat); Laski się oglądają jak w nim jade:PP Cóż się dziwić...
Na najwyższym poziomie!!
2 strefowy climatronik to jest to....:D
Bardzo dużo miejsca, samochód obszerny, chodź bagażnik się wydaje wysoki, ale wcale tak nie jest. Szło by tam byle co robić:D Schowków masa, ocena najmniej 5.
Przy takim Dieslu nic nie słychac tylko powiew wiatru uderzającego w czołową szybe przy dużych szybkościach;)
Zużycie nie najgorsze za części trzeba dość płacic - "Audi przewaga dzięki technice" (częściom):D Pozdro;)
Jakość na najwyższym poziomie:) Cena wysoka ale warta takiego pojazdu, super auto;)
Racja niezawodne auto!!!
Tam jedynie co się w (nim) psuje to humor sąsiadowi który jeździ starym autem:D

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6 TDI 150KM 110kW [l/100km]

8,4