Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Avant

Rok produkcji 2000
Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
niezawodnie, komfortowe, obrzerne
jak na wage auta to nie zle,biarac pod uwage ze auto wazy prawie 1700kg
zima troche ciezko wbila sie jedynka i dwojka,ale tylko jak jest ponizej zera, jak tylko sie przejedzie pare km wszystko jest w porzadku, mialem wczesniej A4 kombi ten sam silnik, bylo doslownie tak samo
trzyma sie drogi swietnie, jezdzilem juz kilkunastoma autami w zyciu, widac roznice,z reszta masa robi tez swoje
co prawda mam czujniki z tylu,bez nich byla by katastrofa, u mnie w miescie trzeba trzaskac wszedzie koperty zeby zaparkowac, kumpel ma sedana bez czujnikow cofania, co do koperty to mala kaka, ciezko wyczuc ten bagaznik ktorego nie bardzo widac w lusterku
wszystko dziala jak trzeba, jak by problem to okazalo sie ze termostat padl,
narzakac nie ma co, mam 191cm i 99kg, dla kierowcy miejsca dostatek,pierwsze auto gdzie z tylu moge zasiasc jak gosc, tzn jesli zonka prowadzi, jak dla mnie full miejsca
w kombi przy wiekrzych szybkosciach szumi, tzn dochodzi szum z bagaznika, ale to normalka,dodam ze szum slychac bardziej powyzej 140km/h,ostatnio bujnalem sie 200km/h w niemczech i lekko dochodzil szum z drzwi,ale nie straszny
powiem tak,wszystko zalezy od nogi ktora wciska gaz, czym mlodsza noga tym wiecej pali,z zawodu jestem kierowca, wiec swoich km juz natrzaskalem sporo, biorac pod uwage wage auta, srednio pali 5,7l/100km, w trasie 140km/h caly czas na 950km srednie spalanie jest w granicach 6,2l,dodam ze oczywiscie nie na polskich drogach, bp w polandzie spalanie wzrasta automatycznie z wiadomych powodow
jakosc i trwalosc sie placi, ale bez przesad, niektorzy spiewaja kosmiczne ceny za auto, a tak naprawde to wrak, podstawa to dbajacy kierowca o auto, wiadomo jak dbasz tak masz, jak nie to do garazu :)
jest to moje 3cie audi,z zadnym nie mialem problemow, dodam ze pierwsze mi ukradziono, drugie sprzedajac ciezko bylo mi sie z nim rozstac, ze wzgledu na wiek auta i braku jakiej kolwiek awaryjnosci,trzecie jak do tej pory jezdzi bez zadnego szwankowania
BRAK !!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]