Lista ocen Audi A6 C6 Avant (71) - Całokształt

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Avant 2.0 TFSI 170KM 125kW
W mojej subiektywnej ocenie gdyby nie silnik, to wystawił bym o wiele wyższą ocenę. Dla mnie to komputer na kołach. Wymiana czujników nie ma końca. Zawory n80, przewody odmy, odma, cewki, wtryski ... cały czas coś się nadawało do wymiany.Do tego inne incydentalne błędy zależne chyba od wilgotności powietrza. Jedyny plus to, że auto samodzielnie dojeżdżało do mechanika i nie było potrzeby wzywania lawety. Do tego konsumpcja oleju w ilości 1...
~Tommi
Avant 2.7 V6 TDI 190KM 140kW
Ogólnie bardzo polecam, to już moje drugie A6 C6, sam kupiłbym ponownie zarówno pierwsze jak i drugie. Napęd quattro w zimie to najlepsze co może być, inni stoją, ty jedziesz. Apetyt silnika na paliwo bardzo umiarkowany jak na moc, którą dostarcza, przy emeryckiej jeździe udało mi się zejść do 5l/100km na odcinku 130km, a na trasie 1300km z czego 1150 po autostradzie gdzie 1300km przejechałem w 13h (w tym tankowanie i obiad w fast foodzie)...
~pazurro
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Za takie pieniadze i tak wybralbym Subaru i jeszcze zostaloby mi na super wakacje i pare drobiazgow. Audi quatro bedzie sie o wiele lepiej prowadzil niz ten z napedem na jedna os - ale czy to warte tych pieniedzy? Audi ma na pewna najlepsza blachare z obecnie produkowanych samochodow. Poza tym A 6 jest bardzo niski, na polskie drogi odradzam - auto super na niemieckie autobany albo na drogi skandynawskie.
~Jakub
Avant 2.0 TFSI (Euro5) 170KM 125kW
Bardzo praktyczne i solidnie wykonane auto. Typowy krążownik na autostradę gdzie przy 120km/h mamy 1900 obrotów na min. Skrzynia multitronic jak dotąd bez problemów, super na autostradę i do miasta. Zaczyna się gubić w górach. Dużo miejsca i dobra widoczność. Auto bez efektu "wow", bardzo kompromisowe. Niestety spalanie w benzynie nie jest już tak przyjazne.
~Wozio
Avant 2.0 TDI 136KM 100kW
Bardzo komfortowe auto z umiarkowanym apetytem na paliwo. Dedykowane przede wszystkim do długich wojaży. Rodzina 4 osobowa z powodzeniem zabierze się w to auto na dłuższe wakacje. Rewelacyjna pojemność bagażnika. Mimo że to AVANT to na spotkania biznesowe możemy nim się wybrać bez obciachu - auto z pazurkiem... Polecam ludziom ceniącym estetykę i wysoki komfort i ...
~Daniel
Avant 2.7 V6 TDI 190KM 140kW
Najgorsze Auto jakie miałem. Już 4 auto z grupy WAG i nigdy więcej. Jak w każdym WAG-u co chwila coś się psuło, mechanicy rozkładają ręce co najlepsze ASO Również. Jedynie na PLUS SKRZYNIA MULTITRONIC fajnie zmienia biegi i wgl przyjemna do jazdy. Ale naprawdę nie polecam tego auta. Lepiej kupić BMW E60 albo Mercedesa klasy E z podobnego roku.
~"fan ałdi"
Avant 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Samochód bezpieczny i dobrze wykonany. Widać i czuć, że to prawdziwy pancerny samochód. Całokształt niestety psuje silnik z jego wadliwymi podzespołami, których wymiana jest droga. Żaden "japończyk" nie będzie "niemcem" i na odwrót. Niezawodność to mit. Jeżeli ta ocena zostanie usunięta to całe to ocenianie uważam za stronnicze.
~Piotr
Avant 2.7 V6 TDI 190KM 140kW
Ogólnie rewelacja. Wielka fura, do której wpakowałem już prawie wszystko, mało pali, szybko jeździ, duży komfort szczególnie na płaskich drogach (trochę telepie na dziurach). Komfortowe fotele. Brak mi miejsca na kubki z tyłu oraz siatki na tylnych fotelach, więc ten kto jeździ z tyłu (nie ja :)) to narzeka. Praktycznie bezawaryjny.
~Tomek
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Super auto za cene 50000zł. za 2008rok,ale tylko 3.0 tdi tiptronic i koniecznie z zawieszeniem pneaumatycznym.moim zdaniem każde A6 powinno mieć to w seri.Róznica między standardowym zawieszeniem a pneaumatycznym,to jak lot na marsa-POLECAM.jeśli auto serwisuje się według standartów audi, to zawieszenie bez problemu wytrzymuje przebieg 300000-400000 tyś.km.
~foxracer
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Auto pod kazdym wzgledem genialne. Koniecznie z zawieszeniem pneumatycznym, ktore zamienia to auto raz w sportowy bolid a innym razem w jezdzaca kanape. Pakiet oswietlenia dodaje smaczku wnetrzu, a drewniane dodatki to prawdziwe drewno a nie jakis bubel. szczerze polecam samochod pod kazdym wzgledem. Zdecydowany faworyt w swojej klasie!
Audi A6 C6 Avant