Lista ocen Audi A6 C7 Avant 2.0 TDI 177KM 130kW 2011-2014 (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elc
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Audi nie jest tanią marką to wie każdy, natomiast stosunek jakości do ceny ma tutaj swoje uzasadnienie. Audi to marka, która produkuję jedne z najlepiej wykonanych aut na rynku. Na pewno materiały i ich spasowanie jest na wyższym poziomie niż w Mercedesie, z którym mam porównanie (GLK). Poza tym auto 3 letnie kosztuję ok. 90 tys. zł a za nowe trzeba zapłacić 220 tys. więc nie jest to jakaś tragedia cenowa.
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Mimo przejechanych 320.000km (trzysta dwadzieścia tysięcy km) w środku nie widać zużycia. Kierownica lekko wytarta, plastiki idealne, przyciski też (ON/OFF engine o dziwo też), siedzenie kierowcy trochę wysiedziane, ale nie widać zużycia. Słychać trzeszczenie na wjeżdżaniu na krawężniki.
~Andre
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Bardzo dobrze wyposażony, zaawansowany technologicznie samochód. Zapewnia kierowcy duży komfort podróżowania i poczucie bezpieczeństwa. Cena adekwatna do przyjemności jakie daje to auto
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Drogi w zakupie odwdzięcza się niezawodnością. Trzeba przestrzegać interwałów oleju w skrzyni. Oleje i filtry wymieniam co 15 lub 20 tysięcy km- bo 30.000 LongLife to głupota!!!!
~sloMA
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Jak za niecałe 230000 zł jakości nie ma prawie wcale. A mogłem kupić tańszego i bardziej niezawodnego 2.0 TFSI. Wszystkim zainteresowanym polecam każdy inny silnik oprócz 2.0 TDI
~kierowca
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Szukając używanego auta dla siebie uważam, że zrobiłem świetny interes. W określonej cenie dostałem auto ciche, bezawaryjne, wyglądające jak nowe.
~marek3_14
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Po 12 latach zadowolenia jazdy Passatem (kupiony w Autorud Stalowa Wola), postawiłem na markę premium. Liczę na rzetelność nie gorszą jak w VW a czas pokaźe.
Audi A6 C7 Avant