Lista ocen Audi Allroad C5 (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~j23
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Potwierdzam wszystkie choroby tego modelu.Wady te są jednak jego atutem bo są łatwe do zdiagnozowania.W przeciwieństwie do aut współczesnych które maja być bezawaryjne za dużą kasę i niską trwałość a okazują się minami.
~mantis
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Opisałem tylko te grubsze usterki i wady.Chcę przestrzec przyszłych zainteresowanych przed tym modelem aby się dobrze zastanowili a najlepiej zrezygnowali z zakupu.Przyszłe wydatki nie zrekompensują przyjemności z jazdy.
~KacperD
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Pneumatyka, Turbo, tip-tronic, ale jest zależne od stylu jazdy. "Dziadując" i nie wkręcając na max obroty w mieście nic powanego się nie stanie. Jada ektremalna na Sport w mieście to minimum 20l Pb
~Krecik
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
na razie nic poważnego oprócz zawieszenia. Bardzo ważna sprawa - mam mechanika znającego ten silnik bez tego byłbym pewnie już po większych kosztach na naprawy w ciemno.
~kropkaash
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Z tego silnika co chwila coś cieknie...lejesz olej non stop...całe szczęście że doomentu sprzedaży nie padły turba...i poduchy zawieszenia...bo były wymienione 850 zł od koła hehe
~tomek
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
auto jest jak bomba zegarowa masa bledow niedorobek ze strony konstroktorow. naczytalem sie duzo zlego ale oferowany komfort i wszechstronnosc kompensuja jak narazie.
~K
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
kupilem uzywany z 2004 roku, wymienilem przednie zawieszenie (wachacze), przeguby z przodu (rozszczelnily sie). Bylo to zaraz po kupnie takze wiedzialem co dostalem w spadku.
~zigi
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
2,7 T jest zdecydowanie mniej awaryjny od TDI który jest znacznie tanszy..., polecam dokładnie sprawdzic zawieszenie przed kupnem, dosyc drogie w serwisie do naprawy..
~Jacek
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Przez 400 tys km nic nie poważnego się nie wysypało Typowa ekspolatacja Skrzynia biegów przy ok 350 tys km Miechy przy ok 380 tys km Pozatym nic
~Sewer
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
regeneracja pompy wstryskowej w bosh nowa kosztuje 14 tyś pln. Od "polskiego" paliwa zatarty tłocze zaworu zwrotnego, koszt ok 1.5 tyś.