Audi Q3 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Audi Q3

lista silników Audi Q3

Oceny Audi Q3

8% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (3,99)

dodano 06.10.2012 21:51:56 przez

Auto ma 2 miesiące i 6 tys przebiegu. Sprawuje się bdb, prowadzi pewnie, przyspiesza wartko, bdb jakość wykonania. Co mnie zaskoczyło - na samochód czekałem 3 misiące i przyjechał z fabryki bez 2 zamówionych dodatków wyposażenia (pozostałe były). Doradzam sprawdzać przy odbiorze czy samochód jest zgodny ze specyfikacją (sic!). Nie dali asystenta zmiany pasa ruchu (niwelującego martwe pole) za ok 2.600PLN oraz koła zapasowego pod podłogą bagażnika za ok 250PLN (sic!). Dealer twierdzi, że to się zdaża ale być może jest to wina dealera, który nie zamówił zgodnie ze specyfikacją? Tak czy siak bagażnik w podstawowej wersji (bez koła zapasowego) jest większy (głębszy). Dobre i to... Zamówiłem "koryto" do bagażnika u dealera, na które trzeba znowu czekać. Po przymiarce jak w końcu przyjechało - okazało się, że produkują "koryta" ale tylko do wersji z kołem zapasowym. Do mojej nie pasowało :(

dodano 04.01.2014 23:56:19 przez

Ocenę obniża ŚLEDZENIE KIEROWCY poprzez system GPS AUDI - i przekazywanie danych do AUDI - mimo, że AUDI "absolutnie nie wiąże tych danych" z kierowcą - co z tego skoro łączy wszystkie istotne dane - w tym prędkość w połączeniu z miejscem położenia na naszym globie ( GPS działa nawet jeśli nie wykupiłeś nawigacji !). Audi zastrzega się, że nie powiąże danych z osobą - ale co będzie jeśli da te dane bez naszej zgody ubezpieczycielowi ? ( jechałeś w mieście 65 zamiast 50 albo na autostradzie 155 zamiast dozwolone 140). Info o śledzeniu jest wpisane w książkę - instrukcję pojazdu! CO WY NA TO ?

dodano 01.09.2013 14:15:06 przez

dodano 10.03.2013 19:13:46 przez

dodano 10.02.2013 21:40:27 przez

Demonstracyjny Mitsubishi ASX Invite 1,8 DID 150KM 4WD HP AS&G

Demonstracyjny Mitsubishi ASX Invite 1,8 DID 150KM 4WD HP AS&G

Rocznik: 2013. Przebieg: 10 km. Silnik: 1.8 150KM, diesel.

Demonstracyjny Nissan Juke Tekna

Demonstracyjny Nissan Juke Tekna

Rocznik: 2013. Przebieg: 900 km. Silnik: 1.6 117KM, benzynowy.

Auta taniej niż w salonie

Dowiedz się więcej o Audi Q3

Przeczytaj o Audi Q3

Audi RS Q3 - wszechstronny sportowiec
Audi RS Q3 - wszechstronny sportowiec Rodzinę Audi spod znaku RS wzmocnił nowy model. Pięciocylindrowy silnik RS Q3 wspaniale brzmi, a dopracowane zawieszenie i napęd na cztery koła pozwalają na dynamiczną jazdę po zakrętach. Co ważne, sportowy SUV zachował funkcjonalność i komfort słabszych wersji.

Audi Q3 - zobacz filmy

Audi Q3 - Audi RS Q3 - zapowiedź testu
Audi Q3 - Audi RS Q3 - zapowiedź testu Już wkrótce opublikujemy pełny test Audi RS Q3, a tymczasem zapraszamy na krótką zapowiedź. Pamiętaj, aby subskrybować nasz kanał i śledzić naszą stronę - to gwarancja, że niczego nie przegapisz!

Audi Q3 7