Audi Q3 - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Audi Q3

4% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 06.10.2012 przez

Auto ma 2 miesiące i 6 tys przebiegu. Sprawuje się bdb, prowadzi pewnie, przyspiesza wartko, bdb jakość wykonania. Co mnie zaskoczyło - na samochód czekałem 3 misiące i przyjechał z fabryki bez 2 zamówionych dodatków wyposażenia (pozostałe były). Doradzam sprawdzać przy odbiorze czy samochód jest zgodny ze specyfikacją (sic!). Nie dali asystenta zmiany pasa ruchu (niwelującego martwe pole) za ok 2.600PLN oraz koła zapasowego pod podłogą bagażnika za ok 250PLN (sic!). Dealer twierdzi, że to się zdaża ale być może jest to wina dealera, który nie zamówił zgodnie ze specyfikacją? Tak czy siak bagażnik w podstawowej wersji (bez koła zapasowego) jest większy (głębszy). Dobre i to... Zamówiłem "koryto" do bagażnika u dealera, na które trzeba znowu czekać. Po przymiarce jak w końcu przyjechało - okazało się, że produkują "koryta" ale tylko do wersji z kołem zapasowym. Do mojej nie pasowało :(

dodano 04.01.2014 przez

Ocenę obniża ŚLEDZENIE KIEROWCY poprzez system GPS AUDI - i przekazywanie danych do AUDI - mimo, że AUDI "absolutnie nie wiąże tych danych" z kierowcą - co z tego skoro łączy wszystkie istotne dane - w tym prędkość w połączeniu z miejscem położenia na naszym globie ( GPS działa nawet jeśli nie wykupiłeś nawigacji !). Audi zastrzega się, że nie powiąże danych z osobą - ale co będzie jeśli da te dane bez naszej zgody ubezpieczycielowi ? ( jechałeś w mieście 65 zamiast 50 albo na autostradzie 155 zamiast dozwolone 140). Info o śledzeniu jest wpisane w książkę - instrukcję pojazdu! CO WY NA TO ?

dodano 23.06.2014 przez

0 usterek - odpukać. Samochód idelany dla kobiet. Zwinny, dynamiczny - jeżdzi się jak osobówką, a jednak to SUV- ik.

dodano 01.09.2013 przez

rewelacyjna trakcja i prowadzenie