Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Audi Q3

~Waldek
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Audi Q3 I
Auto użytkuję przeważnie w mieście. Dobra widoczność, automat, jeździ się miło, przyjemnie, 150 KM na taka masę nie ma rewelacji ale nie jest zle.
~4xobciach - nie do końca
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Audi Q3 I
Ocenę obniża ŚLEDZENIE KIEROWCY poprzez system GPS AUDI - i przekazywanie danych do AUDI - mimo, że AUDI "absolutnie nie wiąże tych danych" z kierowcą - co z tego skoro łączy wszystkie istotne dane - w tym prędkość w połączeniu z miejscem położenia na naszym globie ( GPS działa nawet jeśli nie wykupiłeś nawigacji !). Audi zastrzega się, że nie powiąże danych z osobą - ale co będzie jeśli da te dane bez naszej zgody ubezpieczycielowi...
~Błażej Kapelski
Audi Q3 I
Do 150 tys. km super. przy 200 tys. km fajnieirytujące awarie. dlatego taka ocena
~Piotr Okoń
SUV 2.0 TDI 177KM 130kW
Audi Q3 I
0 usterek - odpukać. Samochód idelany dla kobiet. Zwinny, dynamiczny - jeżdzi się jak osobówką, a jednak to SUV- ik.
~Michał
SUV 2.0 TDI 177KM 130kW
Audi Q3 I
Auto ma 2 miesiące i 6 tys przebiegu. Sprawuje się bdb, prowadzi pewnie, przyspiesza wartko, bdb jakość wykonania. Co mnie zaskoczyło - na samochód czekałem 3 misiące i przyjechał z fabryki bez 2 zamówionych dodatków wyposażenia (pozostałe były). Doradzam sprawdzać przy odbiorze czy samochód jest zgodny ze specyfikacją (sic!). Nie dali asystenta zmiany pasa ruchu (niwelującego martwe pole) za ok 2.600PLN oraz koła zapasowego pod podłogą...
~wojtasko
SUV Facelifting 1.4 TFSI cylinder on demand 150KM 110kW
Audi Q3 I
Piękny samochód, dopracowany niemalże w każdym najdrobniejszym szczególe, idealny do miasta i dla kobiety
~Robert
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Audi Q3 I
Super autko, jedynie drogie w utrzymaniu, tzn. spalanie i ubezpieczenie
~wojtasko
SUV Facelifting 2.0 TDI 184KM 135kW
Audi Q3 I
bardzo cichy, ciekawa opcja z odłączaniem 2 cylindrów (Silnik)
~kuba
~bogdan