Lista ocen Audi Q5 I SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW 2008-2012 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr / Gdynia
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Składane lusterka tak naprawdę tylko nieznacznie zmniejszają gabaryty samochodu, bo składają się pod kątem. Ta opcja jest tu zupełnie zbędna. I jeszcze janda rzecz bardzo denerwująca w lusterkach... Po umyciu auta zostaje w nich mnóstwo wody która potem wycieka przy poruszaniu się i paskudzi umyte auto. (nie jest to może cecha która powina się znaleźć w rubryce 'ergonomia' ale jesli już jesteśmy przy lusterkach to warto wpomnieć).
~mechanizator
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Swietne sportowe fotele skora /alkantara wedlog mnie to lepsza opcja niz full skora. Swietna jakosc wykonczenia w stusunku do Hondy OGROMNA roznica. Krytykowana przez niektorych MMI okazal sie bardzo prosty w obsludze a wlasciwie intuicyjny , jak umiesz poslugiwac sie telefonem komorkowym to MMI nie sprawi Ci zadnego klopotu. Zbyt maly schowek na okulary - to mozna by poprawic.
~michalmonika
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Większość rzeczy w porządku,ja chciałbym bardziej obniżyć fotel kierowcy,ale już się ne da.Mam także zastrzeżenia co do sprawności działania automatycznego przyciemniania lusterek,nie zawsze działa i auta jadące z tyłu mogą oślepiać.Na minus-brak kontrolki świateł mijania.
~Dario
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
fotele sportowe / za dpłatą/ dobrze trzymają, kierownica, deska - najwyższy poziom trochę mnie irytowało czerwone podświetlenie wszystkich wskażników ale szybko zaakceptowałem zegary - znakomita jakość , podświetlenie i czytelność
~nbg
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Fanatastyczna ergonomia: ulokowanie elementów sterujących, bardzo logiczny system MMI Plus, regulacja siedzeń, zagospodarowanie przestrzeni.
~TMC
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Tuta inżynierowie z Ingolstadt postarali się i w zasadzie nie ma się do czego przyczepić.
~Michał
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Wygodnie na przednich siedzeniach. Dość szeroka możliwość regulacji.
~tafeusz
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
mam siedzenia sportowe i o dziwo mnie nic nie uwiera nawet po długiej trasie
~Andrzej
Intuicyjne rozmieszczenie przycisków
~michał
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Duzo miejsca z przodu z tył jest przecietnie
Audi Q5 I SUV