Lista ocen Audi Q5 I SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW 2008-2012 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TMC
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Dobrze zestrojony ale przy dużych rozmiarach felg (u mnie 19\") nierówności polskich dróg dają się odczuć. Poza tym auto skacze jak żabka na poprzecznych nierównościach. Nie wiem czy jest to zasługa zbyt krótkiego rozstawu osi, czy dość twardego (jak na SUVa) zawieszenia. Powiem jeszcze słowo (im plus) odnośnie napędu quattro - co by nie mówić majstersztyk. Nawet na lodzie ciężko go \"wyprowadzić z równowagi\".
~Michał
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Adaptacyjny układ kierowniczy w moim odczuciu działa dwuetapowo. Albo jest wspomaganie, albo go nie ma. To bardzo nieprzyjemne, ze względu na to, że jadąc spokojnie, jesteśmy przyzwyczajeni do delikatnych ruchów kierownicą, a gdy wchodzimy w zakręt z większą prędkością, staje się twardy jak kamień. Dobrze, że chociaż zawieszenie jest dobrze zestrojone. Ani za twardo, ani za miękko.
~michalmonika
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Prowadzenie(koła 18 cali)całkiem niezłe,nie odczuwa się wpływu napędu na kierownicy,precyzja układu kierowniczego świetna.Komfort jazdy przeciętny,akceptowalny,najgorzej wypada pokonywanie poprzecznych nierówności.Koła zimowe(17 cali)niewiele zmieniają.Nie mam drive select.
~nbg
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Nic dodać , nic ująć. Przy Audi Drive Select odczuwalna nieznaczna różnica w prowadzeniu w zależności od wybranego trybu - niezależnie jednak od ustawienia niezwykle pewne prowadzenie; praktycznie nieodczuwalna większa wysokość auta (SUV).
~mechanizator
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Po hondzie CR-V wyglada to tak jak by prawa fizyki na zakretach przestaly obowiazywac tam gdzie inne auta np passat hamuje ja nawet nie mysle o ruchy prawa stopa w kierunku hamulca,
~Piotr / Gdynia
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Bardzo dobry choć zdecydowanie sztywny, tak jednak powinno być. Teraz w ofercie jest już pneumatyka więć jak ktoś lubi zdecydowanie auta komfortowe - polecam.
~Dario
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
zestrojony sztywno - ale komfortowo zachęca do dynamicznej jazdy. tryby regulacji sztywności zawieszenia- wyraźnie wyczuwalne super hamulce !!!
~Ireneusz Płoskowicz
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Działa jak na 2 tonowego SUV'a z napędem na quattro. Generalnie dobre doświadczenia z jazdy zimą po śniegu, czy po błocie.
~michał
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Jak na suva prowadzi sie lepiej niz wiekszosc aut osobowych naped Quattro szczególnie zima daje duzo frajdy z jazdy
~tafeusz
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
tym samochodem przestałem na zakrętach hamować, po prostu tak trzyma się drogi, że zmieniłem technikę jazdy gdy nim jadę
Audi Q5 I SUV