Lista ocen Audi Q5 I SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW 2008-2012 (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mechanizator
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Do przodu widok ograniczaja troche masywne przednie slupki na zakretach i przejsciach dla pieszych trzeba uwazac zby kogos nie trafic, Przy parkowaniu system czujnikow parkowania z wizulaizacja na ekranie nagigacji dziala pardzo dobrze, Super duze lusterka
~Piotr / Gdynia
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Osoby niższe powinny brać kamery gdyż znacznie to pomaga. Auto nie należy do kolosów a jednak łatwo czasami się przeliczyć przy parkowaniu (i o dziwo w tym wypadku chodzi o przód, a nie o tył...).
~michalmonika
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Do przodu całkiem dobra,trochę za grube słupki A,do tyłu ok.Nie polecam przyciemnianych szyb z tyłu( nocą znacznie pogarszają widoczność),lepsze rolety,bo można odsłonić jak trzeba.Wycieraczki ok.
~tafeusz
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
mam fotel niemalże do tyłu odsunięty, a więc przeszkadza mi oparcie tylnego fotela w sprawdzeniu prawej strony, ale w jeździe do przodu super widzę ponad innymi samochodami
~Dario
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
bardzo dobra do przodu i boki ale tył tradycyjnie gorzej trochę żałuję że nie dokupiłem kamery cofania chociaż - czujniki cofania są bardzo sprawne i zdecydowanie polecam
~nbg
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Najgorzej do tyłu; ogólnie zgodna z oczekiwaniami dla tego typu pojazdu. Czujniki parkowania z wizualizacją graficzną działajuą subtelnie i bez zarzutu.
~michał
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Do tyłu troche kiepsko, takze skrecajac w lewo przez słupek i wielkie lustero mało widac, reszta ok.
~Michał
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Bez zarzutów. Duże lusterka, wyraźnie widoczna maska z pozycji kierowcy
~TMC
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Dość dobra choć nie ma się co spodziewać, że w takim aucie będzie lepiej.
~Andrzej
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Szerokie słupki boczne trochę ograniczają widoczność
Audi Q5 I SUV