Lista ocen Audi TT 8N (35) - Ergonomia

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baki126
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Kokpit - zgoła inny niż w pozostałych Audi. Ciekawy design idzie tu w parze z łatwością obsługi. Przycisków nie ma zbyt dużo, niektóre mają ciekawy kształt lub sposób działania (np. wysuwane i przekręcane pokrętła ogrzewania foteli). Efektowne czerwone podświetlenie. Pod srebrną klapką ukryto oryginalne radio Audi na kasety - fajny oldschool. Pomimo 20 lat na karku w samochodzie nic nie trzeszczy, a manetki przyjemnie klikają. Wiek widać...
~Darox
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Zadbano tu o najdrobniejsze, aluminiowe detale. Wszystkie przyozdobione tej samej ilości wytłoczeniami. Plastiki idealnie spasowane, kokpit bogato wyposażony, lecz nie zalany przyciskami (jak na przykładzie A4). Podgrzewane fotele w standardzie. Kilka ukrytych schowków pozwalających na przechowywanie cennych rzeczy bez wglądu na nie.
~Darox
~Maxvibe
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Nie będe sie wypowiadał bo to TT i tyle wam wystarczy. Jeśli ktoś sadzi inaczej mnie i moich kolegów którch posiadają to auto ....Pocałujcie w DUPE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wyznaczał i wynacza standardy
~KWW
Coupe 3.2 V6 250KM 184kW
Jeżeli chodzi o to to auto mogę polecić wszystkim tym którzy szukają auta sportowego RS klasy średniej. Można praktycznie sięgnąć do każdego guziczka, pstryczka itp.
~Karolina
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Auto zapewnia doskonały komfort użytkowania. Fotel wygodny, kierownica również, estetyka i jakość wykonania oraz wygląd także pozytywnie wpływają na wizerunek tego pojazdu.
~Kacper
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Jak dla mnie wnętrze zostało doskonale zaprojektowane. Piękny minimalizm. Wszędzie jest to co potrzeba bez zbędnych dodatków. Bardzo schludnie
~carling1232
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Ergonomia jest doskonała. Wygląd wewnętrzny jest piękny i dość przestronny jak dla kierowcy i pasażera. Wygląd zewnętrzny jest bardzo ładny i dość agresywny.
~Hadrian
Roadster 1.8 T 180KM 132kW
Jeździłem nim kilka razy na trasach >1tys km i nigdy nie poczułem bólu tam gdzie trudno zajrzeć. To pierwszy cabrio w którym miałem taki komfort.

Usterki Audi TT 8N

Audi TT 8N – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dauzer
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
wszystko na swoim podrecznym miejscu, kultura projektantow niemieckiego koncernu stoi jak zawsze na wysokim poziomie:)