Lista ocen BMW Seria 5 E39 (315) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 410 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~floriusz
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
Jak wszystko działa to jest ok. Niestety co jakiś czas mam problem z climatronikiem. Nie działa wtedy ani ogrzewanie ani chłodzenie. Muszę wybrać się z tym do serwisu dlatego daje ocenę dobrą
~Złoty
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Samochód ma czujniki dymu wiec jak wykryje jakies gazy to nie wpuszcza je do środka a ogrzewanie dosyć szybko sie nagrzewa a w mroźne poranki wystarczy włączyć podgrzewane fotele i odrazu niechce sie wysiadać
~oreslyfox
Touring 530 d 184KM 135kW
Jest problem jak ktoś ma problem z chłodnicą, więc niestety wiele osób. prosta rada- dolać co kilkaset km płynu do chłodnicy i tyle, dla mnie to nie jest duzy problem, ale niektórych może to denerwować.
~pawłomir
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
wentylacja mnie nie zawiodła , choć słyszałem opinie , że czesto się nadmuch psuje. u mnie jest ok, klima chodzi, nadmuch na szybę w zimie jest, w lato szybkie chłodzenie skuteczne - jestem zadowolony .
~Jarzebina
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Wentylacja działa dobrze. Zaparowana przednia szyba przy włączonym nadmuchu na przednią szybę odparowuje bardzo szybko. Jazda w upalne dni nie męczy podrużujących (klimatyzacja daje radę).
~rafekde@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
Jedyną wadą samochodu jest dość wysoka pozycja kierowcy. Pomimo foteli z elektryczną regulacją człowiek mający 1.90 m wzrostu siedzi dużo wyżej niż np w VW PASSACIE. Wszystko inne idealnie.
~DiThomasso
Touring 520 i 150KM 110kW
wentylacja jak najbardziej ok , ogrzewania nie testowałem jeszcze ponieważ jak narazie to gorąco jest na dworze :), Klimatronic także sprawuje się bez żadnych zarzutów, i jak trzeba to klima chłodzi aż miło.
~TS
Touring 520 i 150KM 110kW
wentylacja jak najbardziej ok, ogrzewania nie testowałem jeszcze ponieważ jak narazie to gorąco jest na dworze :), Klimatronic także sprawuje się bez żadnych zarzutów, i jak trzeba to klima chłodzi aż miło.
~wuq@vp.pl
Sedan 3.0 530d 193KM 142kW
Klima działa bardzo szybko i efektywnie. To samo jest z ogrzewaniem. Webasto działa bardzo dobrze. Wentylacja w tym aucie jest bardzo dobra... w deszczowe dni nie mam problemów z zaparowanymi szybami.
~Reg
Touring 520 i 150KM 110kW
Podczas deszczu szyby nie parują, warunkiem jest przynajmniej 1/3 obrotów nawiewu. Silnik bardzo szybko łapie temperaturę dzięki czemu w kabinie robi się ciepło. Klimy nie miałęm okazji przetestować.