Lista ocen BMW Seria 5 F10-F11 (103) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 114 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartosh007
Gran Turismo 530d 258KM 190kW
tak, takie ze ich nawet nie widac... bagaznik na kluczyku oparty o sciane powinien miec blokade jak cofanie na czujnikach bylo ciagle... niestety klapa i tak jebnie w mur, jesli przez przypadek nacisniesz guzik tylnych wrot do jamy, ktrore pozwalaja na zaladunek duzego niedzwiedzia.
~doktorj
Touring 525d 218KM 160kW
1. W ciagu 3 lat 2 awarie systemu klimatyzacji z dlugim czasem oczekiwania na zepsuty/nieszczelny kondensator 2. Awaria systemu recyrkulacji spalin przy 65tys.km 3. Spontaniczne pekniecie felgi w jej wewnetrznej czesci (defekt materialu) bez sladow uderzenia przy 40tys.km
~beorg
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Nie miałem najmniejszej nawet usterki. Jak dotąd miałem tylko jeden samochód, o którym mogę powiedzieć to samo, była to stara, poczciwa Honda Civic z 1996 roku, którą użytkowałem 7 lat i nic się przez ten czas nie zepsuło. Mam nadzieję, ze BMW jej co najmniej dorówna.
~Jacek
Limuzyna 520d 184KM 135kW
dodaję do poprzedniej włąsnej opinii przy wymianie maty grzewczej siedzenia kierowcy okazało się ze rozleciała się pianka wypełniajaca siedzenie i jest do wymiany całe wypełnienie siedzenia kierowcy jest to mój 8 nowy samochód ale takiego badziewia nie widziałem
~kd
Touring Facelifting 520d 190KM 140kW
Reflektory parują podczas jazdy, Dziwne załamania lakieru na drzwiach wyglądają jak wgniotki. Rdza na piastach. złe spasowanie plastików. Nie domykają się osłony spryskiwaczy reflektora. maska szpara lewa i prawa mała różnica złe spasowanie.
~Krzysztof
Touring 530d 245KM 180kW
Nie miałem ,żadnych.Silnik,skrzynia, most, zawieszenie, hamulce,układ kierowniczy -żadnych awarii. (podkreślam auto bez aktywnego wspomagania,zwykłe amortyzatory,bez skrętnych kół)silnik 245KM na jednej turbinie -był też w e90LCI od 2010r.
~Marcin
Limuzyna 530d 245KM 180kW
skrzypiące elementy w drzwiach doprowadzają mnie do szału. Stary Ford Mondeo wypada tutaj podobnie. Czujniki parkowania wymieniane 2 razy, auto ściąga na prawo mimo ustawiania geometrii(auto bezwypadkowe) po jakims czasie usterka wraca.
~Maciej
Limuzyna 528i 258KM 190kW
Z drobiazgów wymieniłbym: klamra pasa bezpieczeństwa ociera o fotel lub słupek, czasem wywołuje to skrzypienie, raz się zdarzyło, że nie zapalił się wyświetlacz, ale po zgaszeniu silnika zadziałał i chodzi do dzisiaj, póki co to tyle.
~_F1le_
Limuzyna 535d 313KM 230kW
Od czasu do czasu cos z elektronika sie dzieje. Auto jest strasznie nafaszerowane elektronika. Na razie widac, ze od czasu do czasu cos raczej zglupieje niz sie zepsuje, ale w tym obszarze najprawdopodobniej bedzie moze byc walka.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 F10-F11
8,8
11,9
12,0
~bukal
Touring 525d 218KM 160kW
W tym silniku są dwie turbinki. Po przebiegu 60tys mała turbina zaczęła gwizdać - serwis wymienił na gwarancji na nówkę. Awaria syreny alarmu. Zepsute zamknięcie otworu szyby bagażnika, naprawione na gwarancji.