Lista ocen BMW X5 E53 (94)

~Heloooo
SUV 3.0i 231KM 170kW
Silnik i właściwości jezdne super. Komfort na wysokim poziomie. Radzę się przygotować na na małe problemy z elektroniką. Szyber i radio lubią się sypać. Jeśli nie kupicie igiełki polecam na początek mieć te 5 tysięcy - hamulce i zawieszenie do tanich nie należą, opony są drogie, a na 99% coś jeszcze będzie do roboty. Silnik super, nie do zajeżdżenia, ale to co jest wokół niego takie sobie :( Maglownica standardowo w BMW lubi cieknąć (naprawa...
~Jacek
SUV 3.0d 218KM 160kW
Kupiłem ten samochód bo chciałem mieć ekonomicznego SUV´a z dobrymi osiągami. Jazda terenowa to u nas używanie normalnych czyli wyboistych i dziurawych dróg. Offroad jako taki mnie nie interesuje, chociaż pewnie gdyby była opcja reduktora to bym ją nabył. Natomiast pneumatyczne podwyższenie prześwitu przydało się pary razy w górach - polecam. Ważne, że pod każdą ośnieżoną górską drogę podjeżdża bez łąńcuchów, a na autostradzie można nim...
~Kwast
SUV 4.4i 286KM 210kW
Auto duże , wygodne , wysokie i szybkie. Studno nim jeździć wolno, sam się rwie do jazdy. Przyjemność jest największa gdy auto jest w 100% sprawne(zawieszenie i hamulce przedewszystkim , to bardzo ciężkie auto). Nie jest to samochód dla dusigroszy!! Spalanie 20/15/13l( miasto/mieszane/autostrada). Mimo wieku nadal robi wrażenie. Auto przedewszystkim dla kierowcy.
~Siemach J.
SUV 3.0d 184KM 135kW
Bardzo ładne... Wysokie... Bezpieczne auto. Ponadczasowa bryła powoduje, że po 15 latach zwraca uwagę przechodniów oraz innych użytkowników aut.
3,2
~Filipoo
SUV 3.0d 218KM 160kW
Pod względem awaryjności auto koszmar,kupione używane z servisu bmw z roczną gwarancją.Podczas ośmiomiesięcznej eksploatacji wymiana skrzyni xdrive,tarcz hamulcowych,klocków z przodu[podobno wykrzywiły sie po wjechaniu w kałuże k-wa takie rzeczy tylo w bmw]wymiana elementów zawieszenia przód,wymiana sprzęgła które się dosłownie rozsypało.Koszt napraw 5200 euro[faktóry do wglądu].Szczerze odradzam taki zakup,mimo iż auto prowdzi się doskonale... (Bezawaryjność (drobiazgi))
~observer
SUV 3.0i 231KM 170kW
Na początku użytkowania trochę byłem zawiedzony zakupem, jednak dalsza jazda samochodem przekonała mnie całkowicie do tego samochodu. Następne będzie też X5.
~marian Jakuszyce
SUV 3.0d 218KM 160kW
zdecydowanie polecam. Dla niedowiarków zachęcam do obejrzenia strony http://www.motoblogia.pl/?p=2504 Jest tam dość obszerny test tego auta i potwierdz aise wszystko
~Stelmach Szczepan
SUV 3.0d 218KM 160kW
Największy plus tego auta, bardzo ładnie brzmi, elastyczny, z dużym momentem obrotowym 500Nm (Silnik)
~Stelmach Szczepan
~Lassar
SUV 4.8iS 360KM 265kW
Moj ideal w klasie SUV - z zaznaczeniem ze w teren nie wjezdza nigdy.