Oceny Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006

Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006

~Remigiusz
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Samochód użytkowany w mieście oraz na drogach podmiejskich, rzadziej na autostradach sprawuje się bardzo dobrze. Przede wszystkim jest niesamowicie trwały. Został kupiony jako trzecie auto w domu ale jego poziom niezawodności jest n tyle wysoki a spalanie tak niskie, że zaczął być używany bardzo często. Części są śmiesznie tanie, naprawy proste. Wnętrze obszerne chociaż plastyki kiepskiej jakości - chyba gorsze jak w Pandzie ale w miarę...
~Aznan
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Tani w zakupie, trochę mniej w eksploatacji. Dużo pali, jak na swoje osiągi i pojemność. O ile w mieście można jeszcze można zaakceptować 9l, to w trasie 7 - 8 l jest zdecydowanie zbyt dużo. Niby można założyć LPG, ale wtedy z małego bagażnika nie zostanie prawie nic. Chyba, że ktoś wybierze jazdę bez koła zapasowego. Ponadto marne osiągi jeszcze bardziej zmarnieją. Idealny jako pierwsze autko do nauki i dojazdów do pracy w korkach dużych miast.
~Kamil
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Autko w domu od 14 lat, do miejskiej jazdy w sam raz, poza częściami eksploatacyjnymi się nie psuje, także jak ktoś potrzebuje taniego auta do przemieszczania się bez ekscytacji z punktu A do B to polecam:)
~MIAZGULA
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Niesamowity samochód ! Tani w zakupie, praktycznie darmowy w utrzymaniu, i na LPG przejedzie 100 km za ok 20 zł przy cenie za LPG średnio 2.80 zł ( ta opinia za rok będzie nieaktualna ) Fotele w trasie bardzo wygodne, ceny napraw ? nigdy nie zostawiłem u mechanika więcej jak 100 zł wszystko jest niesamowicie tanie ponieważ 70% części pasuje z astry i corsy. Niestety plastiki we wnętrzu wymagają przyzwyczajenia, trochę drażnią ale da się żyć,...
~Andrzej
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
mam go od nowości i nie zawodzi nigdy, brak awarii, minimalne usterki do usunięcia we własnym zakresie, prosty jak budowa cepa i niezawodny, polecam z małym przebiegiem jako autko dla żony (u mnie teraz tak jeździ)
3,1
~Andrzej
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Powiem tak - zainwestujcie w używane auto za te same pieniądze. Cena nie jest przypadkowa. To nie jest tak, że auto za 30 tysięcy jest 2 razy gorsze od (dobrego!) auta za 60 tysięcy, kiedy oba są nowe. Może być 20x gorsze. Jeżeli już - zainwestujcie w dobry silnik. Wiem, że dobre wyposażenie sprzedaje się niestety lepiej na rynku wtórnym niż auto z mocniejszym motorem. Życie jest ważniejsze, szanuj je.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
7,7
8,8
2,9
~franc47@o2.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Zawsze jeździłem Fiatami były tanie ale też awaryjne, potem kupiłem bardziej nietrwałego od fiatów ,aveo, było serwisowane i delikatnie eksploatowane. Zdecydowanie odradzam. Auto na 5 lat i sprzedać o ile ktoś to zechce teraz kupić.
~svende
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Bardzo dobry samochód do miasta. Ekonomiczny, nawet biorąc pod uwagę dynamiczny styl jazdy. Komfortowa jazda za miastem, ale silnik nie pozwala na łatwe wyprzedzanie, a kręta droga nie jest rajem dla tego samochodu, bo lubi bujać w zakrętach. Chevrolet, podobnie jak Daewoo lubi LPG. Składana kanapa pozwala na przewóz duzych przedmiotów.
~matompra@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
należy uwzględnić przeznaczenie auta, więc jako autko wypada bdb, marka chevrolet wydaje mi się jest godna polecenia, mimo iż mało znana jest w Polsce, dla mnie jest OK, polecam zakup w ciemno szczególnie nowego, nabywca będzie bardzo zadowolony, acha nalezy wziąść pod uwagę cenę, moje koztowało 32 tyś i może nie mam dużo w nim bajerów (wspomaganie, abs, centralny zamek, poduszka kierowcy, lakier metalik, radio cd z głośnikami) to jak na takie...
3,5
~SMagas(instruktor krak)
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
ja go eksploatuje jako samochod nauki jazdy i z moim obserwacji ten samochod jako "L" nie sprwdzila sie za dobrze ale mozna nim prywatnie bez problemowo jed=zdzic ale trzeba sie z nim obchodzi odpowiednio np. sprzeglo zbyt delikatne ktos kto nie umie ruszac plynnie zajedzie je w 15 tys a sa samochody zo maja 115 tys na jednym sprzegle
Chevrolet Aveo T200 Hatchback