Oceny Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006

Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006

~Aznan
Chevrolet Aveo T200
Tani w zakupie, trochę mniej w eksploatacji. Dużo pali, jak na swoje osiągi i pojemność. O ile w mieście można jeszcze można zaakceptować 9l, to w trasie 7 - 8 l jest zdecydowanie zbyt dużo. Niby można założyć LPG, ale wtedy z małego bagażnika nie zostanie prawie nic. Chyba, że ktoś wybierze jazdę bez koła zapasowego. Ponadto marne osiągi jeszcze bardziej zmarnieją. Idealny jako pierwsze autko do nauki i dojazdów do pracy w korkach dużych miast.
~Kamil
Chevrolet Aveo T200
Autko w domu od 14 lat, do miejskiej jazdy w sam raz, poza częściami eksploatacyjnymi się nie psuje, także jak ktoś potrzebuje taniego auta do przemieszczania się bez ekscytacji z punktu A do B to polecam:)
~MIAZGULA
Chevrolet Aveo T200
Niesamowity samochód ! Tani w zakupie, praktycznie darmowy w utrzymaniu, i na LPG przejedzie 100 km za ok 20 zł przy cenie za LPG średnio 2.80 zł ( ta opinia za rok będzie nieaktualna ) Fotele w trasie bardzo wygodne, ceny napraw ? nigdy nie zostawiłem u mechanika więcej jak 100 zł wszystko jest niesamowicie tanie ponieważ 70% części pasuje z astry i corsy. Niestety plastiki we wnętrzu wymagają przyzwyczajenia, trochę drażnią ale da się żyć,...
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
6,9
8,8
~Andrzej
Chevrolet Aveo T200
mam go od nowości i nie zawodzi nigdy, brak awarii, minimalne usterki do usunięcia we własnym zakresie, prosty jak budowa cepa i niezawodny, polecam z małym przebiegiem jako autko dla żony (u mnie teraz tak jeździ)
3,1
~Andrzej
Chevrolet Aveo T200
Powiem tak - zainwestujcie w używane auto za te same pieniądze. Cena nie jest przypadkowa. To nie jest tak, że auto za 30 tysięcy jest 2 razy gorsze od (dobrego!) auta za 60 tysięcy, kiedy oba są nowe. Może być 20x gorsze. Jeżeli już - zainwestujcie w dobry silnik. Wiem, że dobre wyposażenie sprzedaje się niestety lepiej na rynku wtórnym niż auto z mocniejszym motorem. Życie jest ważniejsze, szanuj je.
Chevrolet Aveo T200
Zawsze jeździłem Fiatami były tanie ale też awaryjne, potem kupiłem bardziej nietrwałego od fiatów ,aveo, było serwisowane i delikatnie eksploatowane. Zdecydowanie odradzam. Auto na 5 lat i sprzedać o ile ktoś to zechce teraz kupić.
~svende
Chevrolet Aveo T200
Bardzo dobry samochód do miasta. Ekonomiczny, nawet biorąc pod uwagę dynamiczny styl jazdy. Komfortowa jazda za miastem, ale silnik nie pozwala na łatwe wyprzedzanie, a kręta droga nie jest rajem dla tego samochodu, bo lubi bujać w zakrętach. Chevrolet, podobnie jak Daewoo lubi LPG. Składana kanapa pozwala na przewóz duzych przedmiotów.
Chevrolet Aveo T200
należy uwzględnić przeznaczenie auta, więc jako autko wypada bdb, marka chevrolet wydaje mi się jest godna polecenia, mimo iż mało znana jest w Polsce, dla mnie jest OK, polecam zakup w ciemno szczególnie nowego, nabywca będzie bardzo zadowolony, acha nalezy wziąść pod uwagę cenę, moje koztowało 32 tyś i może nie mam dużo w nim bajerów (wspomaganie, abs, centralny zamek, poduszka kierowcy, lakier metalik, radio cd z głośnikami) to jak na takie...
~SMagas(instruktor krak)
Chevrolet Aveo T200
ja go eksploatuje jako samochod nauki jazdy i z moim obserwacji ten samochod jako "L" nie sprwdzila sie za dobrze ale mozna nim prywatnie bez problemowo jed=zdzic ale trzeba sie z nim obchodzi odpowiednio np. sprzeglo zbyt delikatne ktos kto nie umie ruszac plynnie zajedzie je w 15 tys a sa samochody zo maja 115 tys na jednym sprzegle
~pilotz
Chevrolet Aveo T200
Samochód praktycznie bezawaryjny (za wyjątkiem egr, ale da sięz tym jeździć) od nowości tylko sprawy eksploatacyjne - części tanie.
Chevrolet Aveo T200 Hatchback