Lista ocen Chevrolet Lacetti Hatchback (42) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~draco
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nagrzewanie w duze mrozy szybkie..w lecie klima wydajna.Nie ma efektu odparowywania czynnika chłodzącego,czyli układ nadwyraz szczelny.Pierwszy przegląd klimy zrobiłem w 2013r i serwisant nie wierzył,że jest taki dobry stan klimy.Mówił,ze samochody z wyższej pułki mają ubytki po dwóch latach a tu minęło 9.Oczywiście filtr kabinowy wymieniałem co roku...ale wymieniłem czynnik z olejem dla świętego spokoju.A klima chłodzi jak chłodziła.
~Szczepan
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Dziwnie działa ogrzewanie i klimatyzacja. Ja mam ręczną i w zimę grzeję na max ustawieniu (wentylator na 2), a w lato chłodzę na max (wentylator na 2). Jest to tak na granicy, a nie jestem w stanie ani lepiej schłodzić, ani bardziej zagrzać. Ostatecznie - gdyby zdarzyły się bardziej hardkorowe warunki pogodowe - mogłoby być niefajnie, ale póki co ani nie marzłem, ani nie narzekałem na upały :)
~HUBERT,cooala70@o2.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
KLIMA PRZY UPAŁACH GDY JEST W AUCIE NA PARKINGU 50 STOPNI,MAŁO WYDAJNA.TRZEBA WRZUCIĆ WTEDY DRUGI ZAKRES I PRZEŁĄCZYĆ NA OBIEG ZAMKNIĘTY Z WEWNATRZ,BY NIE CZERPAŁ WRZĄTKU Z ZEWNĄTRZ.I CHŁODNIEJ JEST I NIE TRACI WTEDY TAK POTZRBNEJ MU PRZY TEJ MAŁEJ POJEMNOŚCI MOCY.DO 30 STOPNI NA PLUSIE MROZI DOBRZE.
~Guybrush Treepwood
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Nie zaobserwowałem jakiś niekorzystnych odchyleń od normy, wszystko działa zgodnie z przeznaczeniem. Wentylacja radzi sobie z zaparowanymi szybami, może nie w ekspresowym tempie, ale poprawnie. Ogrzewanie jak najbardziej prawidłowe, w zimie ciepło.
~Rafi
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
niezbyt wydajna nagrzewnica w zimie w kabinie nie jest zbyt ciepło w poprzednich samochodach mogłem podrózować w koszulkach na krótki rękaw - tutaj ciepły swetr obowiązkowym wyposażeniem
~Styku
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Silnik dość szybko się nagrzewa w związku z tym ogrzewanie dość szybko zaczyna działać. Nawiew przy większym biegu staje się głośny. klimatyzacja działa bez zarzutu.
~lukaszm
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
jest ok, klime latwo utrzymać w czystości.w tym miejscu chcialbym jednak zauważyc ze ogrzewanie zimą jest mniej wydajne niż w innych autach.tłumacze sobie to dość duża chłodnicą.
~aj.marcz
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Bez zarzutu jeśli się prawidłowo obsługuje nawiewy. Klimatyzacja umożliwia także szybkie odparowanie szyb w czasie deszczu, albo szybkie rozmrożenie przedniej szyby.
~Shogun1983
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jedna z najtańszych wyposażona jest nawet w klimatyzację ręczną. Generalnie OK, działa bez problemów. Może mogłoby być ciut ciszej ale jest dobrze. Bardzo dobrze.
~szczepan
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jest wystarczająco, aczkolwiek w zimę grzania na maksa, w lecie klima też na maksa. Mam wrażenie, że brakuje zapasu i w jedną i w drugą stronę.
Chevrolet Lacetti Hatchback