Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2008 (75) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pkrason@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Auto mam od nowości, jako drugie auto w firmie. Ciągle coś nawala, a serwis ma problemy z naprawą. Właśnie wczoraj odstawiłem po raz kolejny do ASO, bo posypała się pompa wody. Auto nie jest nadmiernie eksploatowane, ani "katowane" jednak ciągle są z nim problemy. Oprócz niego mam też Skodę Oktawię 1,9TDI o 2 lata starszą, która znacznie więcej jeździ i często bywa "nadużywana" - nigdy nie zawiodła, ani razu, od serwisu do serwisu jeździ bez...
~kubiec
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Dobre radio i nagłośnienie we wszystkich drzwiach - 8 głośników.Czyste brzmienie ! W miarę duży schowek na drobiazgi po prawej str.,sporo innych zwłaszcza w bagażniku.Na progach plastikowe nakładki ochronne,co zdarza się w droższych sam. Przyjemna w dotyku welurowa tapicerka a nie plastikowa jak w innych sam.tej klasy! Duże kieszenie na drobiazgi w oparciach przednich foteli. 4 punkty świetlne w kab.pasażerskiej!
~vonbirn@o2.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jak na razie to nic. Jedyny problem mam z firmowum radiem - od czasu do czasu nagle zaczyna wyć jak szalone a na wyświetlaczu pojawia sie kominukat "ALARM". Trwa to kilka sekund i wszytko wraca do normy. Pytałem w serwisie, ale nie mają pojęcia w czym tkwi problem. Z Blaupunkta uzyskałem nic nie wnoszącą odpowiedź. Może ktoś wie w czym tkwi problem???? Będę wdzięczny za sugestie na mail!!
~M.K.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
To co teraz napisze psuje ocenę tego auta gdzieś o 3pkt. Przed zakupem pytałem się sprzedawców w 3 salonach czy tapicerka nie skrzypi podczas upałów lub zimna mówili ze nie. A ona skrzypi , deska roździelcza, i nne plastiki np. w drzwiach. Rozmowy mam nagrane bo obawiałem się takiej usterki i jeżeli tego nie zrobią będę walczył z tym w inny sposób. Auto właśnie stoi w serwisie jutro zobaczymy.
~Ptb77
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Do 60.000 dobrze (z wyjątkiem problemów z instalacją gazową i klimatyzacją). Potem gorzej. Bardzo często przepalają się żarówki a ich wymiana trudna. Serwis - zły. Wpuścili mnie z przepalonym bezpiecznikiem, próbowali wypuścić z klockami na mniej niż 1000 km. Serwis ASO jak na klasę auta drogi. Jemu auto zawdzięcza, że raczej bym go już nie kupował.
~SlavekZ
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Do tej pory rozłączyłą się poduszka powietrzna (złączka pod przednim fotelem), ale to z winy butelki, która się tam jakoś znalazła i przepaliły żarowki świateł mijania (prawie, że obie na raz) oraz pozycyjnych. Zarówki stają się problemem bo żeby je wymienic trzeba odkręcic 3 śruby, w tym jedną trudno dostępną - raczej trudne do wykonania na drodze.
~wojciow@wp.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
przy przejedżaniu przez spowalniacze na jezdni coś skrzypi w zaiwszeniu,ale po obejrzeniu dochodzę do wniosku,że może to być konserwacja na tłoczysku amortyzatorów(chyba tak to się nazywa)bo jest ono czarne,a nie jak w innych amortyzatorach srebrne,a więc może się wytrze,jak nie to pojadę na serwis
~iwik@interia.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Narazie nie stwierdziłem, poza tym że "fachowcy" z ASO porysowali mi przednie błotniki podczas montażu instalacji LPG (pewnie nie używali osłon jak grzebali w silniku). Oczywiście wszystkiego się wyparli (BSP Łódż), twierdząc że to nie oni!
~M
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Hałasuje podczas wychodzenia z wolnych obrotów - wibracje. Przy małych obrotach i włączonej klimatyzacji czuje się wibracje (za duże obciążenie silnika?), wyczuwalne zwłaszcza na pedale gazu. Jeśli coś się nie rozleci, to z takimi wadami mogę jeździć.
~terry222@o2.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Skrzypiące plastiki, stukające oparcie tylnej kanapy, szybkie zużycie żarówek przednich reflektorów, cieniuteńkie i cienko pomalowane nadwozie,wrażliwe siłowniki lusterek - mogłoby być lepiej jak na taki samochód
Chevrolet Lacetti Kombi