Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2008 (62) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Źle ale tylko ze względu na instalację gazową od początku nie działała tak jak należy, po pół roku i 16000 km wysiadła całkowici, serwis wymienił na nową ale dopiero po dwóch miesiącach i mojej interwencji w GM Polska, niestety radość była tylko przez miesiąc i tym razem bez ASISTANSE się nie obyło, ale według mnie to nie wina samochodu tylko serwisu - KIELCE.
~iwik@interia.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Byłem w ASO z tym huczącym sprzęgłem i skrzynią. Panowie "fachowcy" stwierdzili standardowo, że ten typ tak ma. Mój teść ma sedana 1.4 3 lata starszego i "jego typ tak nie ma"... Cóż poczekam aż się całkiem rozsypie, tylko wtedy GM zapłaci też koszt lawety i samochodu zastępczego, ale to ich wybór...
~grzegorz
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
mam kombi 1,6 od 1,5 miesiaca a jezdzilem nim tylko w sumie tydzien. Juz 4 razy laweta wozila moje cudo do serwisu.Wymienili mi komputer,immobilaiser,teraz chyba wiazke a co dal;ej tylko jeden Pan Bóg wie.Czeka mnie chyba tylko sad i walka o wymiane tego bubla na nowy(bubel?)albo kasa i odszkodowanie
~raspator
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Po ośmiu latach padła sprężarka klimatyzacji. Regenerowana 800zł. Wymiana skorodowanych pierścieni ABS-u. ASO nie wiedziało co powoduje uporczywe świecenie się kontrolki ABS-u, a mechanik w serwisie garażowym nie miał problemów z naprawą uszkodzonego elementu.
~Andrzej
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Żadnej poważnej usterki. Jedyna w ciagu 2,5 roku trzeba było cos tam przeczyścić bo wolne obroty falowały. Operacja wykonana na poczekaniu. Trudno ja zakwalifikować do poważnych bo samochód cały czas był na chodzie.
~terry222@o2.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Poza akcją serwisową wymiany czujnika świateł hamowania i jednokrotnym rozszczelnieniem miski olejowej (sprawnie naprawione w serwisie) - kilkakrotna wymiana softu z powodu dużego spalania.
~Krzysztof 1505
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Po 20000 padła pompa paliwowa. Auto będzie stać w serwisie 2 tygodnie w oczekiwaniu na nową, którą trzeba sprowadzić z Holandii. (demontaż i montaż nowej pompy to ok. 20 minut)
~dodek1965@op.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł w trasie, ale przy 12 tys. silnik musiał być rozkręcany w celu wymiany zaworów.I ten lakier,ale to inna historia.
~Egon
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jedyne naprawy to skutki tak czy inaczej mojej jazdy (np. wykrzywiona lekko felga tylnego koła). Poważnych awarii nie było.
~Tomasz .G automaniak 300@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
zaczal mi lakier schodzic z klamki od strony kierowcy i nie uznali mi tego ale po znajomosci polakierowano klamke
Chevrolet Lacetti Kombi