Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2008 (70) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~platini
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Tu zdecydowanie 5 gwiazdek - za 48 tysięcy (promocja rocznika 2004) wyjechałem z salonu nowym samochodem wyposażonym właściwie we wszystko czego dusza pragnie, z długą gwarancją, a przy tym miłym dla oka. Za podobnie wyposażoną Corollę czy Megane musiałbym pewnie dać ponad 60 tysięcy, a jakość jest naprawdę bez zarzutu. Wiem, że nie przekonam ludzi z góry uprzedzonych do aut produkcji innej niż niemiecka bądź japońska, więc niech oni sobie...
~Jaco
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Na razie nie wystąpiły jakiekolwiek usterki. Jeśli tak będzie dalej - to doskonale. Auto ma niezłe wyposażenie zawarte w cenie wersji bazowej. W zasadzie w tym modelu nie można mówić o cenie od...., gdyż wszystko, co potrzebne do szczęścia (oczywiście biorąc pod uwagę klasę auta) już jest seryjnie zamontowane. Dopłacamy tylko za lakier metalik.
~M
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Wóz wygodny i przestronny. Dużo pali! Na szczęście mam gaz. Trochę anachroniczna stylizacja (obok mnie parkuje nowiutka Corolla). Pojemność bagażnika też nie zwala z nóg. Poza tym nie ma się do czego przyczepić. Podoba mi się i narazie jestem zadowolony. Mam nadzieję, że tak zostanie.
~chevy_73
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Tańszy o około 5-15 tys. od swoich francuskich, niemieckich i japońskich odpowiedników (gdzie więcej płaci się chyba tylko za markę), a wcale nie gorszy. No i bardzo dobrze wyposażony, m. in. klima, poduszki, ABS, radiomagnetofon, 6 głośników, dodatkowe ozdobne listwy w środku itp.
~SlavekZ
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jak za tą cenę to znakomite auto i swietnie wyposażone. W moim egzemplarzu oprocz wodotrysku brakuje tylko komputera i może jeszcze paru mniej potrzebnch bajerów. Warto napisać o radioodtwarzaczu i zestawie głosników - zapewniaja naprawdę dobrą jakość dzwięku.
~Krzysztof 1505
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Auto stosunkowo niedrogie, biorąc pod uwagę wielkość i wyposażenie. Awaryjność zdarza się we wszystkich najlepszych autach ( kiedyś widziałem nowiutkie Audi A6 wciągane na lawetę), tylko nie do zaakcptowania jest czas oczekiwania na zepsute podzespoły.
~gieryluk@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Pamiętam ,że w czasopiśmie samochodowym zrobiono porównanie i wyszło ,że lacetti zajął pierwsze miejsce jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości ,a brały wtym porównaniu wszystkie najbardziej znane marki ztej grupy
~Tomek W.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Za tą cenę samochody konkurencji z takim wyposażeniem jakie dostałem kosztują w granicach 65-70 tys. a jeszcze trzeba doliczyć ubezpieczenie samochodu gdzie GM oferuje pakiet przez 5 lat i jest to bardzo korzystna oferta.
~ab
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Samochodzik kupiłem niedawno jestem bardzo poztytywnie zaskoczony,autko bardzo miłe dla oka i przyjemnie sie prowadzi:)jedyny mankament to słaby lakier-odpryski i szarpanie przy instalacji gazowej,pozatym ok
Dziennik kosztów dla Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
11,2
~Wojtek
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Biorąc po uwagę wyposażenie, promocje i rabat za leasing, jest super. U konkurencji cena kat wyposażonego auta jest o co najmniej 10 tysięcy większa (i to mimo zastosowanej u nich promocji).
Chevrolet Lacetti Kombi