Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2008 (73) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kubiec
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Układ jezdny nie budzi zastrzeżeń.Na prostym odcinku drogi przy dużych prędkościach bezpiecznie trzyma się jezdni. Na zkrętach jest stabilny, co daje poczucie bezpieczeństwa..Na drodze wyboistej (kocie łby) dobrze tłumi nierówności.Wyrażnie wyczuwa się komfort jazdy jak na tę klasę auta. Natomiast obiektywna opinia każdego dobrego samoch. jest dopiero po przebiegu 200 000km !!!
~Tomek W.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Tu muszę porzyznać że na naszych drogach z dziurami świetnie wybiera studienki i brak niepokojących dzwięków z zewnątrz. Opony uważam że bardzo dobre i tak nie warto na nasze drogi kupować drogich opon które sie niszczą na naszych dziurach, wieć może nie warto przepłacać. ABS świetnie działa testowałem na śniegu i lodzie różnica w hamowaniu bez ABS-u jest kolosalna.
~hans_sl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Układ jezdny zestrojony do spokojnej jazdy.Dosyć duże przechyły i nerwowość przy większych prędkościach w zakrętach.Nierówności wybiera wręcz doskonale(zważywszy na cenę nowego autka.Zawieszenie zestrojone miękko lecz mi to odpowiada na dziurawe polskie drogi(wygodniejszy niż Focus)
~zadowolony
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
W kombi słychać pracę tylnej osi, ale to też zależy od rodzaju nawierzchni. W innych wersjach nadwoziowych z uwagi na konstrukcję nie jest to odczuwalne. Przy 100km/h trochę wyją opony Kuhmo, ale podobno ma to ustąpić-zobaczymy. Jeśli nie, będę je reklamował.
~SlavekZ
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jest raczej twardy, nierownosci amortyzuje, ale nie do końca - czuje się je zwłaszcza z tyłu, poza tym troche hałasuje na wybojach. Trzeba dbać aby koła nie były zanadto napompowane - wtedy jest lepiej. Wspomaganie układu kierowniczego Ok. ABS i TCS działają wtedy kiedy trzeba.
~Wojtek
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Pozwala na naprawdę szybkie pokonywanie zakrętów. Wychylenie jest niemal nieodczuwalne (po lekkim wychyleniu auto usztywnia się). Bardzo pewne prowadzenie w trudnych warunkach (ostre zakręty, koleiny, dziury, ...).
~Gregory
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jak dla mnie dość twardo. Cierpi na tym znacznie komfort jazdy po gorszych (czyli prawie wszystkich polskich) drogach. Natomiast na dobrej nawierzchni jest super - zakręty to sama przyjemność
~raspator
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Samochód jeździ po kiepskich drogach. Nie raz myślałem, że urwę koło, ale przeglądy okresowe zalicza bez luzów w zawieszeniu. Bardzo trwałe zawieszenie. Szacun.
~marek
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
bez zastrzeżeń trzyma się drogi doskonale nawet w zakrętach przy predkości ponad 100km/h zawieszenie dobrze tłumi nierówności a jakie mamy drogi każdy wie
Dziennik kosztów dla Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
11,2
~Grabpa
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
można się przyczepić do fabrycznych opon ale w zasadzie to wszystko. Przesiadłem się z Golfa IV i wreszcie przestały mnie boleć zęby od wszelkich nierówności i dziur.
Chevrolet Lacetti Kombi