Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2008 (71) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~torrevado@vp.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jak już pisałem, po włączeniu zapłonu prawie nie słychać silnika. Zabawnie się robi jak po dłuższej jeździe np w trasie trzeba zatrzymać się przy zamkniętym przejeździe kolejowym. Miałem już sytuacje że chciałem włączyć włączony silnik hehe. Ogólnie pomruk miły dla ucha. W Fabii przekroczenie 120km/h powoduje mocny wzrost głośności silnika, tu czegoś takiego nie ma. Głośność wzrasta liniowo, i jest to hałas naprawdę znacznie lepszy dla ucha.
~Luk
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Silnik głośny na wysokich obrotach, ale to akurat da się przeżyć. Problemy miałęm z tylnią półką i kanapą które na wybojach grały isnty koncert perkusyjny, Wyciszyłem sobie to własnymi metodami. Trochę trzeszczy mi coś w okolicach kokpitu, trzeba bedzie pojechac do serwisu.
~raspator
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jak samochód pracuje na biegu jałowym to człowiek się zastanawia czy jest zapalony, czy nie. Do 120 km/h nie trzeba podnosić głosu. Maksymalnie jechałem nim 160 km/h ale nie oszukujmy się nie jest to samochód do takiej jazdy. Trzeba uważać na podmuchy wiatru.
~chevy_73
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Silnik głośniejszy powyżej 3,5-4 tys. obrotów; wyrażnie słychać uderzające o błotnik małe kamyczki wypadające z pod kół na jeżdzie po żwirze albo zapiaszczonym asfalcie. Słychać również, jak do bagażniku wrzuci się coś luzem i to póżniej lata.
~terry222@o2.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Przeciętnie i to bardzo. Głośno robi sie w okolicach 100 - 120 km/h, a potem to już męczarnia. Plastiki skrzypią, zwłaszcza w niskich i wysokich temperaturach. Dobry system audio, no ale on nie jest po to, aby wygłuszać niedoróbki.
~hans_sl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
wyciszenie na średnim poziomie.Powyżej 130 km robi się dość głośno.Dużym minusem są fabryczne opony,po prostu hałasują.Jenak jazda z prędkością 120 km na piątym biegu to przyjemne dźwięki dla ucha
~iwik@interia.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Wyciszenie silnika złe, wyciszenie układu napędowego - bardzo złe! Do tego słyszę jakieś gwizdy (a nie mam turbo :D), huk ze skrzyni biegów, dudniące sprzęgło i wyjące przy ok. 90 km/h opony.
~platini
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Kierowca może spokojnie rozmawiać z pasażerem bez przekrzykiwania się, i to przy grającym radiu. Na razie nie przekraczałem 130km/h, pewnie przy większych szybkościach będzie ciut głośniej.
~Wojtek
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Bez zarzutu. Przy większych obrotach słychać przyjemny dźwięk silnika. Ciszę zakłóca czasami jakieś cykanie w drzwiach (choć mam wrażenie, że na szczęście występuje ono coraz rzadziej).
Dziennik kosztów dla Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
11,2
~zadowolony
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Przy wyższych obrotach słychać pomruk silnika, ale jest przyjemny dla ucha-przynajmniej dla mnie. Praca tylnej osi owszem słyszalna, ale nie jest to uciążliwe. Zatem jest OK.
Chevrolet Lacetti Kombi