Lista ocen Chevrolet Orlando (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Reks
Minivan 1.8 141KM 104kW
Na ten moment przy zmianie kół na zimowe był problem z odkręceniem śrub zabezpieczających przed kradzieżą, były zbyt mocno dokręcone ale się udało odkręcić. GPS działa dobrze, ale mapa Navteq 2011/12 tak naprawdę to jest z przed trzech lat i lepiej ją wyłączyć aby nie wyprowadziła w pole. Aktualizacji jeszcze podobno nie ma.
~Roman
Minivan 1.8 141KM 104kW
przez 5 lat dwa razy zepsuł się elektryczny zamek bagażnika i rozpadła się roletka - i to były jedyne usterki, kiedyś miałem Alfę i dlatego usterki z Orlando uważam, za absolutny brak usterek :)
~Szakal z Warszawy
Minivan 1.8 141KM 104kW
Brak usterek. Zwykłe zużycie materiału. Na Helu zimą wbiła mi się w koło centymtrowa śruba i przejechałem bez problemu do Władysławowa 15 kilosów po oblodzonej nawierzchni z pełnym bagażem
~ginger
Minivan 1.8 141KM 104kW
jedna akcja serwisowa dotycząca montowania 3 rzędu siedzeń druga pewnie też będzie bo czasami pojawia mi się informacja że nie mam paliwa a jadę na gazie pewnie problem z jakimś modemem albo oprogramowaniem
~Przemas
Minivan 1.8 141KM 104kW
niestety, musiałem odwiedzić serwis w związku z kontrolką poduszki powietrznej. Okazało się, że nie była dociśnięta wtyczka od wyłącznika AirBagu pasażera. Drobnostka...
~Mpv
Minivan 1.8 141KM 104kW
czujnik pparkowania, wskaźnik poziomu gazu( ale to dodatkowe) zgłupiał pilot ale mu przeszło po otwarciu kluczykiem. Tylna klapa ślady korozji(gwarancja)
~Maciek
Minivan 1.8 141KM 104kW
1 rok zero usterek. Przy dużych mrozach nie palił od razu jak był ciepły. Zimny palił zawsze. W serwisie chcieli go przeprogramować ale się nie zdecydowałem.
~Majkel
Minivan 2.0D 130KM 96kW
Było kilka sytuacji jak wyskakujące błędy i ikonka aby jechać na serwis lecz po wyłączeniu i włączeniu auta wszytko znika
~Yoor3k
Minivan 2.0D 163KM 120kW
Czujniczki, czujniczki, czujniczki . Niby za parę groszy , lecz gdy przyjdzie oddać do mechanika on również chce zarobić.
~Zet
Minivan 1.8 141KM 104kW
W sumie przez 30 tys. , jakie zrobiłem w roku, nic. Choć nie miałem auta, które sprawiałoby kłopot przy przebiegach poniżej 100 tys.