Lista ocen Chevrolet Orlando (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~barnej
Minivan 1.8 141KM 104kW
Jedzie jak przyklejony do drogi. Za nic w świecie nie chce się przechylić przy pokonywaniu łuków. Zdecydowanie sztywne zawieszenie. Ostatnio załadowałem prawie 400 kg mebli w kartonach tył leciutko usiadł, a samochód dalej jak po torach. Błyskawicznie regujący układ kierowniczy - może nieco za mocne wspomaganie. Minus za hamulce - zgłaszałem w serwisie i wyszło, że mam fanaberię. Dla mnie zbyt duża przerwa na pedale hamulca od naciśnięcia do...
~Przemas
Minivan 1.8 141KM 104kW
Bardzo dobre trzymanie na zakrętach, minimalne przechyły. Dość twardy ale dzięki temu pewnie się prowadzi i zakręty nie powodują wzrostu adrenaliny - niemal jak sztywny kompakt. Odrobinę hałasuje na dziurach - ale to raczej nie wina auta - jakie drogi mamy każdy wie. Fajnie że jest dość wysoko zawieszony i nie trzeba się bać wjeżdżając np. na krawężnik.
~marcin
Minivan 1.8 141KM 104kW
Jest twardawo ale wg mnie to duży plus. Dobrze trzyma się drogi, nie bujak. W zakręty wchodzi pewnie bez większych i niepokojących przechylow. Na dziurach trochę hałasuje, ale nie są to z kolei dźwięki bardzo niepokojące. Choć może wkurzac na dużych poprzecznych nierownosciach.
~88stasio
Minivan 1.8 141KM 104kW
W porównaniu do mojego pierwszego samochodu możliwość zawracanie w Orlando jest dla mnie nadal szokująca. Dobrze składa się w zakręty bez bujania wygodne fotele. Nie stanowią problemu koleiny na naszych drogach ani wjechanie w Off Road gdzie również dobrze sobie radzi samochód.
~Dydol
Minivan 1.8 141KM 104kW
Kiedy go kupowałem bardzo się obawiałem prawdziwego oblicza, ale po wyjeździe i powrocie z Bułgarii nie miałem wątpliwości
~zbigniew6011
Minivan 1.8 141KM 104kW
W/g mnie prowadzi się super. Nie należy przesadzać z rozmiarem opon, fabryczne 16" spisuje się bardzo dobrze.
~Marek
Minivan 1.8 141KM 104kW
Jest na prawdę świetny, nawet na ostrych zakrętach trzyma się dobrze drogi mimo że samochód jest dość wysoki.
~Moreno
Minivan 1.8 141KM 104kW
Trzyma się drogi jak przyklejony. Zawieszenie raczej sztywne ale mi takie bardzo odpowiada.
~Yoor3k
Minivan 2.0D 163KM 120kW
Dobrze się prowadzi lecz nie czuć samochodu, może to przez masę .
~Mark
nie dobija,ale wystarczająco pewny,wygoda przy kołach 16 cali