Oceny Chrysler 300C– wybierz generację

Najnowsze oceny Chrysler 300C

~Cezary
Sedan 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Chrysler 300C I
Super auto,komfot i bogate wyposazenie pczucie bezpieczenstwa
~gregor151
Sedan 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Chrysler 300C I
fenomenalne auto dla indywidualisty . dość tanie w eksploatacji - jadnak nie każdy mechanik chce je naprawiać ( łaskę robią)
~Marek Janiak
Sedan 5.7 i V8 16V 340KM 250kW
Chrysler 300C I
bez sensu płacić dodatkowe 100.000 - 150.000 zł na niemieckie związki zawodowe u BMW / Audi czy Mercedesa - za 260.000 zł (z nawigacją DVD i kilkoma innymi extrasami) ) mam rewelacyjne auto o niebo lepszym wyglądzie
~norA
Sedan 5.7 i V8 16V 340KM 250kW
Chrysler 300C I
Bardzo klasyczna i zarazem strasznie oryginalna sylwetka, szczególnie limuzyny, choć kombi też niesztampowe. Auto po 10 latach od produkcji nie zestarzało się w ogóle i ciągle wygląda jak milion złotych, choć kosztowało jako nowe ćwierć tej sumy z pełnym wyposażeniem!Jak ktoś utrzyma aut w należytym stanie przez kolejną dekadę, to klasyk gwarantowany, ponadto dobre egzemplarze stabilnie trzymają swoją wartość. Na drodze budzi respekt wśród...
~aaa
Chrysler 300C I
po pierwszych zachwytach z czasem okazuje się że ma wady (głośność, średnie materiały wykończeniowe, częste przeglądy), ale ogólnie to wielkie wygodne i komfortowe auto z wnętrzem niedorastającym do mesia czy audi, ale cena też nie dorasta więc jest ok. generalnie lubię to autko
~300C
Chrysler 300C I
Doskonałe auto, wygodne, dające frajde z jazdy, jezdząc nim czuje sie jak pan na szosie, bardzo atrakcyjny wygląd, ludzie sie bardzoglądają. Moim zdaniem jak chcesz mieć auto exkluzywne, piękne, niezawodne i orginalne kupcie sobie 300c, moim nst autem też będzie chrysler. Audi, BMW czy Mercedes sa dużo droższe a wyglądem nie dorastają do pięt. Popatrzcie sobie na opinie 300c a np na opinie BMW seri 5 i sami zrozumiecie...
~rafal68@interia.pl
Chrysler 300C I
Jestem bardzo zadowolony.Za dwieście koła dostałem auto bardzo szybkie,o ponad przecietnej wygodzie i wspaniałym,klasycznym wygladzie.Wrażenie ogólne: suuper
~Mike S.
Chrysler 300C I
Jeździłem wieloma samochodami "made in USA"... ten mimo, że został wyprodukowany w stanach, śmiało może pochwalić się Europejskim wykończeniem i jakością. Chrysler 300C to wspaniałe majestatyczne auto, które pomimo swojego wieku nadal posiada ponadczasowy wygląd i zwraca na siebie uwagę.
Dziennik kosztów dla Chrysler 300C
9,0
23,4
~michalbgd
Chrysler 300C I
Samochód, który cieszy oko, nie drenuje kieszeni, jest bezpieczny komfortowy, okazuje się trwały. Dobrze wyposażony towarzysz długich tras.
~Mike S
Chrysler 300C