Lista ocen Chrysler Neon I (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~assaselo@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Może ja to inaczej odczuwam, ale w rodzinie mamy jeszcze c240, Civica ´01, Focusa II - żaden nie jest tak szeroki i w żadnhym nie mogę się tak fajnie rozłożyć w fotelu. Podłokitniki idealnie rozmieszczone. Fotele super wygodne, po przesiadce z innych wpadam jak w kanape :) Nie wiem czemu narzekają ludzie na miejsce z tyłu. Porównując go do Mondeo z ´97 lub Lanosa IMHO miejsca jest mnóstwo. Tylko trzecia osoba nie ma gdzie usiąść -...
~maav
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Ci, którzy narzekają na brak miejsca w Neonie chyba nie potrafią przesuwać sobie fotela. Jest trochę niski, co może sprawić drobny problem przy wsiadaniu, ale jak już się siedzi, miejsca jest dosyć. Praktycznie każdy wsiadający pasażer mówił zdziwiony "o, ale tu miejsca" - bo z zewnątrz nie wygląda na tyle. Pasażerowie z tyłu mają mniej miejsca, ale raz, i tak nie jest źle, dwa, to nie jest raczej auto rodzinne;)
~polecam
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
momimo pozornie maleje kubatury z zew w srodku jest bardzo przstronnie moj brat jest dosc wysoki ma ponad 190 cm - i spokojnie moge siedziec zz nim w samochodzi chodz do malych nie naleze mam 175 cm jest niesamowicie pojemy - jego wewn przestrzen mnie juz nie razy zaskoczyla
~fura1990@wp.eu
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Fotel kierowcy mógłby mieć większy zakres regulacji odległości fotela od pedałów. Nie narzekam, że w aucie trzeba się gimnastykować, żeby znaleźć odpowiednią pozycję za kierownicą, aczkolwiek osoby mierzące ponad 190cm mogą mieć trudności w odnalezieniu tej najwygodniejszej pozycji.
~Przemek dodgeboy@o2.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
dla nie za wysokich wporzadku wysokim z tyłu moze byc trosze ciasno nad głowa z racji nadwodzia w stylu cab´n´forward czyli nisko posunietej lini przodu z bardzo mocno pochyloną przednia szyba
~Zbig
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Auto ma nadzwyczaj duży rozstaw osi, więc przestrzeni nie brakuje. Amerykanie narzekają w Neonach na mało przestrzeni, ale oni jeżdzą platformami kolejowymi, a Neon u nich to odpowiednik Matiza u nas...
~Tomasz
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Mimo, ze nie jest to duze auto kierowca jak i pasazerowie maja wystarczajaco duzo miejsca. Nie jedna osoba byla pod wrazeniem ze pasazer z przodu moze wyprostowac nogi.
~dimon
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera jest wystarczająco, z tyłu nie wiem. Nikogo przez 6 lat nie wiozłem ani nie siedziałem w tamtych okolicach:)
~Dominik
Sedan 2.0 i 16V 150KM 110kW
pasażerowie siedzący z tyłu mają dużo miejsca na nogi, nie jeden Lexus może tego pozazdrościć Neonowi. z przodu to samo :)

Usterki Chrysler Neon I

Chrysler Neon I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robi 139@vp.pl KRUSZWICA
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Według mnie jest dużo miejsca chociaż narazie jeżdze tylko ze swoją dziewczyną to uważam ze śmiało można podróżować w 4 osoby.