Ocena kierowcy - Chrysler Voyager III Grand Voyager

maciek gg:2717183, 16 lat temu
Silnik 2.5 TD 116KM 85kW
Rok produkcji 1997
Chrysler Voyager III Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : diesel ale jaki zwinny
jak narazie brak mi pomyslu co innego moglbym kupic bo to auto spelnia moje wszystkie wymogi
silnik jak na 116 konna jednostke moim zdaniem radzi sobie bardzo dobrze ale dostaje tylko 4 za kulture pracy...
skrzynia jak skrzynia,mojej zonie przeszkadza to ze po wlaczeniu biegu lewarek wraca do pozycji luzu i ona czasami nie wie na ktorym biegu jedzie.
zawsze jezdzilem duzymi sedanami i myslalem ze w vanie uklad jezdny to bedzie "lipa" ale to auto pozytywnie mnie zaskoczylo
wszystko i wszedzie widac
wszysko na swoim miejscu
i tutaj wielki plus:klima dziala bobrze latem mozna zmarznac,a zima jak sie wlaczy ogrzewanie na max to jak w domu przed kominkiem
tutaj nawet nic nie trzeba pisac bo kazdy wie czym jest grand voyager
dalbym 5 ale praca silnika przy wyzszych predkosciach nie jest zbyt cicha i to mnie troche meczy....
przed zakupem balem sie jak to wszystko wyglada,teraz moge powiedziec ze wszystkie czesc sa dostepne bez wiekszego problemu nie wiem jak ceny napraw bo ja sam naprawiam jezeli juz cos sie stanie,koszty utrzymania takiego auta oceniam na niezbyt wysokie.
gdy sie potrzebuje duze auto rodzinne i troche miejsca wiecej na jakies pierdoly a do tego "busa" z ladna linia to voyager jst idealny w tych granicach cenowych

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 116KM 85kW [l/100km]

7,9