Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojark
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Uważam że to dobrze wydane pieniadze, należy o niego dbać, a odpłaca się tym samym. Samochód nie jest tani w utrzymaniu, ale jeśli jest min raz do roku przeglądany, wymieniane są systematycznie i na czas (a nie jak się rozpadną) elementy eksploatacyjne. Polecam. ABSOLUTNIE NIE POLECAM EGZEMPARZY POWYPADKOWYCH, TYCH SAMOCHODÓW NIE DA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SENSOWNEGO STANU NIE ZALEŻNIE OD ILOSCI ENERGII I CZASU KTÓRY MU POŚWIĘCICIE!!!
~Krzysztof
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
W Polsce cena znacznie przesadzona. Jest to samochód rodzinny, a nie limuzyna. Wystarczy porównać ceny tego modelu na rynku USA, gdzie samochód nie jest dobrem luksusowym, tylko użytkowym. Ale to zastrzeżenie nie do samochodu, a do naszego systemu polityczno-gospodarczego. Panowie politycy idźcie po rozum do głowy. Ciekawe co na ten model pracownicy UOP.
~BAD BOY
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak na taki samochód to cena jest przyzwoita można znaleźć tańsze auta w podobnym segmencie ale części zamienne są na prawdę tanie więc użytkowanie Voyagera jest tańsze od konkurentów
~DariuszM
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Ja kupiłem bardzo dobrze, gdybym chciał kupić np. VW sharana w ty roczniku i w takim stanie zapłaciłbym o conajmniej 6 tyś. zł. więcej!!!
~użytkownik
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Za niewygórowane pieniążki można ładnym i przestronnym wanem pojeżdzić długie lata jeśli się dba o autko :) jak na tak duży samochód to spalanie \'rozsądne\'
~Robert S.
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Przy zakupie drogie, eksploatacja tania, a funkcjonalność i wygoda ogromna, jeszcze żeby trochę szybsze chciało być, jak na takie spalanie.
~PUCHATEK39@POCZTA.ONET.PL
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
przy przebiegu 26000 2 b.poważne naprawy:wymiana przegubu kierownicy,awaria i wymiana pompy sprzęgła! dO TEGO STOSUNKOWO GŁOŚN PRACA SILNIKA POW.100/H
~plastek77@freenet.de
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
cena tego auta jest o.K w poröwnaniu do Scharana albo Galaxy to nie mamy o czym gadac i komfort jazdy nie doruwnuja chreyslerowi!
~voyager
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
W porownaniu do europejskich aut tej samej klasy - wychodzi lepiej. Mojego kupilem za 24 tys. Jakosc materialow troche slaba.
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak na samochód, który można już kupić \"do jazdy\" za 4 tysiące, to nie można się czepiać.
Chrysler Voyager III Minivan