Lista ocen Chrysler Voyager IV (12)

~Rafał z Marek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Mam założoną sekwencje KME zanim ją założylem naczytalem się o niej sporo nie ustępuje innym instalacją niczym a czasami wypada od nich o wiele lepiej.Jedyną wadą jaką ma to czujnik ciśnienia 1 na 10 jest walnięty ale na instalacje jest 2 lata gwarancji wiec przy wymianie napewno traficie na dobry. Wszystkie zuzycia poliwa podawalem dla gazu.Jeżeli chodzi o benzynę to pali od 10 do 13 litrow. 13 litrów to jest max lato czy zima klimatyzacja...
~Misiek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Za małe pieniądze wielki samochód. Moim zdaniem bardzo niedoceniany.
3,7
~Damian
Grand Voyager 2.4 i 16V 147KM 108kW
Za te pieniądze, obecnie nie dostanie się większego rodzinnego wozu (wersja grand). Albo się go kocha, albo nie na widzi. Naszą rodzinę rozkochał do tego stopnia, że na chwilę obecną ma "do żywocie" :-)
~robert01_1972@tlen.pl
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Czasami mam wrażenie, żemaza mało mocy. Bierze się to z faktu, że "lubi" wysokie obroty. Najlepiej "się czuje" przy ok 5000 obr./min. Trochę głośno pracuje na niskich obrotach, ale nie słychać tego wewnątrz. (Silnik)
~AdamP75
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Byłoby bardzo dobrze, tylko ten silnik tu nie pasuje.
~beatus
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
komfort jazdy jest wysoki , tym samochdem po prostu się płynie nie jedzie ,
~adamus300@interia.pl
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Trafiłem auto z bardzo małym przebiegiem i w stanie techniczno-wizualnym idealnym, jestem z niego bardzo zadowolony
3,1
~jerzywciesielskiop.pl
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Auto bardzo przyjemne w eksploatacji ,wygodne, choć mogło by mieć więcej schowków.Koniecznie oba rzędy siedzeń / II i III/ powinny mieć możliwość położenia oparcia/ posiada taką możliwość rząd III/. Brak możliwości otwierania tylnej klapy od środka.
~Dawid
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Polecam. wysoki komfort podróżowania. Zawieszenie w sam raz ani nie za twarde ani nie za miękke. Silnik w tym aucie spokojnie sobie radzi. Jestem zaskoczony małym spalaniem jak na takie auto do 13l lpg maksymalnie.
~ziolek46
Grand Voyager 2.4 i 16V 147KM 108kW