Lista ocen Citroen Berlingo II (67) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukas_t1@wp.pl
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
masa miejsca, dla kierowcy i pasażera (mam wersję 3 osobową - wiadomo że 3 pasażer to tylko teoria, na któtkie dojazdy może być i często się ta opcja już przydawała) jeżdżąc w dwójkę naprawde nie można narzekać na brak swobody, praktycznie bliżej berlingu do kabiny Tira niż do dostawczaka
~Słowik
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Zmieści się prawie wszystko. Super są osobne tylne fotele które można jednym ruchem wyjąć i mamy ogromną przestrzeń. W ogóle dziwię się ludziom że kupują dla rodziny takie kombi jak Focus czy Octavia. Ilość miejsca i komfort jest tutaj nieporównywalna, a kasy trza dać więcej.
~gast_med@op.pl
Van 1.6 HDI 75KM 55kW
Przednie siedzenie dla trzech osób jest przesadą. Obudowa dźwigni zmiany biegów zbyt obszerna co utrudnia siedzenie dla trzeciej osoby. Przy trzech osobach w kabinie występuje problem dla kierowcy z dostępnością do dźwigni zmiany biegów. Mocno przeszkadza ta trzecia osoba.
~Marcin
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Przestrzeni jest ogrom, można się gonić, a dodatkowo można wkładać duży wózek dziecięcy do bagażnika bez składania. Oprócz tego naprawdę dużo schowków, są roletki w drzwiach, stoliki skłądane. Wg instrukcji w samych schowkach jest ponad 150l
~deal
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Dla kierowcy miejsca wystarczy. Pasażer po prawej też nie będzie narzekał, pod warunkiem, że na środku nie zasiądzie trzecia osoba. Wówczas obaj pasażerowie wyraźnie poczują wzajemne naruszanie swojej przestrzeni życiowej.
~Słowik
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Miejsca jest full i z przodu i z tyłu i w bagażniku. Z tyłu 3 osobne fotele trochę wyżej zamontowane niż przednie.Można je osobno składać.Fotele z przodu bardzo wygodne.Zrobiłem za jednym zamachem 1300 km i nic mnie nie bolało.
~Daniel daad@vp.pl
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Nie ma co porównywać z klasą C samochodów. Jeździłem Fordem Focusem kombi 3 generacji i Peugotem 307 SW full opcja z panoramicznym dachem, bez porównania. tylko mój teściu ma więcej miejsca w Fordzie Windstar ;))
~Seba
Combi 1.6 HDI 75KM 55kW
Wzór. Siedzisz w tym aucie jak na krześle a nie jak na pogiętym materacu jak w pozostałych autach. Polecam dla kierowców którzy mają 190cm i wiecej. Z tyłu mega przestrzeń. Cała rodzinka spakowana na wakacje bez problemu
~Jędker
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Jeśli chodzi o I rząd foteli to są jak dla mnie nie wygodne (zresztą nie tylko dla mnie, ale i pasażerów, którzy podróżowali zarówno z przodu jak i z tyłu, za to chwalone są siedzenia II rzędu)
~BaQ
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Z przodu wygodnie i dużo miejsca. Siedzenia z tyłu nieco zbyt pionowe. Plus za miejsca z tyłu powyżej tych z przodu, co pozwala na swobodną obserwację drogi z tylnej kanapy (siedzący z przodu nie zasłaniają).