Lista ocen Citroen BX Hatchback (75) - Widoczność

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marqin
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Bardzo dobra we wszystkie strony poza tyłem. Szeroki słupek \'c\' ogranicza pole widzenia, być może w modelach z dodatkowym oknem jest lepiej? Wadą wg mnie jest pojedyncza wycieraczka z przodu.
~bx
Hatchback 1.8 TRD Turbo 90KM 66kW
Wszystko widać. Linia nadwozia może nie jest nowoczesna (nie idzie klinem do tyłu ku górze) ale dzięki temu widoczność do tyłu jest rewelacyjna.
Hatchback 1.6 92KM 68kW
Uważam, że widoczność z auta jest bardzo dobra. Mogą być problemy z widocznością do tyłu, gdy ma się spojler, ale to tylko moja hipoteza.
~krzysztof.granowski@innsoft.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Galeria Mokotów,szklarnia :) Nie wiem do czego mam przyrównać widoczność do przodu i na boki ale coś w tym stylu .Do tyłu trochę gorzej ale nie jest źle
~damian_gniezno@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Super!!! - 8 szyb szkanych 2 plastikowe (z tyłu po bokach) i od szyberdachu (oryginalnego z Francji z salonu!!!).
~scypr1@wp.pl
Hatchback 1.6 94KM 69kW
bardzo duża przednia szyba, niewielkie słupki, b. dobra widoczność również do tyłu(choć trochę ją ograniczają tylne zagłówki)
~marek.cygon@plusnet.pl
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Porysowane szyby ale to nie wina modelu. Poprzedni właściciel chyba nie używał płynu w spryskiwaczu.
~bajus@o2.pl
Hatchback 1.9 GTi 122KM 90kW
Wg. mnie widoczność super - widać praktycznie wszytko co potrzeba a czasem więcej :)
~abce@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 GTi 122KM 90kW
do tyłu niezabardzo ze względu na dużą lotkę model mk2 lepiej
~emsee20@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Do przodu i na boki b. dobrze. Troche gorzej do tylu ale od czego sa lusterk.
Citroen BX Hatchback