Lista ocen Citroen C-Elysee II Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW 2012-2016 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aduss
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Bardzo dużo miejsca jak na auto tej klasy. Mam 186cm wzrostu i nie mam żadnego problemu z zmieszczeniem się zarówno z przodu jak i za samym sobą z tyłu. Na nogi zostaje mi dobre parę ładnych cm odległości do fotela. Komfort dobry, fotele wygodne, dobrze wyprofilowane, troszkę brakuje trzymania bocznego. Miejsca naprawę bardzo dużo, zarówno z przodu jak i z tyłu. Dla przykładu w nowym KIA Ceed kombi i BMW e39 jest dużo mniej miejsca z tyłu niż...
~MatizWrocek
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
No super tutaj - na długości miejsca więcej jak w Peugeocie 508. Na szerokości jak w typowym aucie. Wysokość akceptowalna - z przodu bdb z tyłu ktoś kto ma powyzej 185cm - będzię trącał głową o sufit.
~Robofajka
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Rewelacja ! Nikt barkami się nie styka, miejsce na nogi jest siedziska wygodne. Byłem w trasie 1400 km jednego dnia i nawet tyłek mnie nie bolał :))) Tylna kanapa dzielona 1/3 do 2/3 Mnie pasuje!
~maariu
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Przestrzeni zarówno z przodu, jak i z tyłu mogą pozazdrościć samochody z dużo wyższej klasy. Naprawdę jest dużo miejsca i dość wygodnie się siedzi. Długie godziny jazdy nie sprawiają żadnego problemu.
~Roman1978
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Jestem miło zaskoczony, przy maksymalnie odsuniętym przednim fotelu z tyłu można bez problemu siedzieć i nie gnieść się.
~CE147
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Przestrzeni nie brakuje, a pojemność auta i bagażnika zadowoli nawet najbardziej wymagających pasażerów.
~Mirek
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Tutaj auto wypada bardzo przyzwoicie zarówno z przodu i z tylu jest bardzo dużo niejsca na nogi i głowę
~Aleksander Kuszeta
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Dla kierowcy i pasażera bardzo dużo miejsca, tył troszkę narzeka.
~Igor
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Duzo miejsca z przodu i z tylu mam 190cm wzrostu i sie spokojnie mieszcze.
~złotówka
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Pomimo małych zewnętrznych gabarytów w środku jest miejsca niczym w mercedesie w210.
Citroen C-Elysee II Sedan