Lista ocen Citroen C-Elysee II Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW 2012-2016 (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Izabela
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
i to jest porażka, zimą zaczem się nagrzeję to trwa, ale powiedzmy do przyjęcia ale latem klimatyzacja jest bardzo mało wydajna. Fakt, że auto 8 godz. stoi w słońcu, bo jeżdżę nim do pracy, ale fakt też, że moim starym też stałam 8 godz. w słońcu a z klimatyzacją nie było problemu, dawała radę do 5 km miałam chłodno w aucie a w nowym po 25 km. Zgłosiłam się do serwisu, poradzono mi postawić auto w cieniu, albo kupić sobie garaż, a może dokupię...
~maariu
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Ciekawie rozwiązano panel sterujący wentylacją - pomimo, że klimatyzacja jest manualna, zastosowany wyświetlacz do jej obsługi robi wrażenie klimatronika. Osobiście mi się bardzo podoba. Samo ogrzewanie i chłodzenie są na standardowym, przyzwoitym poziomie. Ciekawie działa funkcja odszraniania przedniej szyby - załącza się elektryczna grzałka, maksymalne obroty wentylatora i klimatyzacja do osuszenia powietrza.
~Robofajka
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Tutaj brak zastrzeżeń...zobaczymy jak jazda będzie wyglądać z klimą, bo włączyłem tylko by sprawdzić czy działa ...no i działa :)...choć by nie słodzić to czasowe ogrzewanie tylnej szyby mogłoby działać trochę dłużej.
~Izabela
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Klimatyzacja działa teraz idealnie i bardzo wydajnie,po wgraniu na nowo oprogramowania komputera, zobaczymy czy podziałało to też na ogrzewanie, bo tej zimy nie było za dobre, dlatego jak na razie 4-y gwiazdki
~Aduss
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Wentylacja i ogrzewanie standardowe jak w większości samochodów. Nic dodać nic ująć. Po prostu jest i działa. Nawiew działa sprawnie i wydajnie. Plus za nawiewy na tył pod przednimi fotelami.
~CE147
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Wsiadając do samochodu latem przy upalnej pogodzie, po 5 sekundach jest zimno od klimatyzacji, więc wszystko działa w oczekiwanym porządku. Zimą podgrzewane fotele robią swoje.
~złotówka
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Ogrzewanie daje i to równa, natomiast klimatyzacja znacząco obciąża jednostkę przez co pod górę klimę trzeba wyłączać. Bardziej jest to schładzacz do puszek.
~Greg
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
bez zmian od 2012, trzeba pamiętać tylko że teraz klimatyzacja jest z nowym czynnikiem i ew. serwis będzie kosztował dużo więcej
~kamil
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
no tu akurat jest niezbyt dobrze ostatnio coś mi smierdziało z wentylacji spalenizną , nie wiem co to może coś cie dociera rozgrzewa
~Igor
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Ekran klimatyzacji czasem wariuje, na postoju klimatyzacja stuka. Całkiem szybko grzeje.
Citroen C-Elysee II Sedan