Lista ocen Citroen C3 I Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW 2002-2010 (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hasan1981@02.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
A o czym oni myślą jakie wyciszenie półka i wszystkie elementy to latają od nowości nerwy trzeba mieć ze stali żeby tym czymś jeździć, a praca silnika to już wcześniej pisałem samochody sprzed 20 laty były lepiej wyciszone (zwłaszcza diesel). Zawieszenie wali tak że głowa boli, szumy to nie wiadomo czy samochód się nie rozwala!!! Ogólnie to nie wiem skąd ten samochód jest chyba już z chin bo wszystko tam jest tandetne!!!!
~Wojciech W
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
No i tu przeciętnie po niestety mam szklany dach i tu powyżej 120km/h zaczyna świstać jak bym w czym problem nie wiem. Diesel wiec no nie ukrywajmy jest głośniejszy ale znośnie to nie Mercedesa S ale też nei ma padaki jak
~wartof
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Wielki minus. Słychać wszystko z zewnątrz. Nie jest to tylko moja opinia, ale także wszystkich pasażerów, którzy mieli okazję ze mną podróżować.
~lewandos
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
jakie wyciszenie może być w diesel\'u? Terkocze, tak jak Yarisek... ale zdecydowanie ciszej niż stary volkswagen ;))
~Zuzka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Wnetrze jest dobrze wyciszone, dopiero przy predkosci pow 110-120 km/h trzeba podglosnic radio.
~Kacper
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Mogło być lepiej, ale spokojnie, do 150km/h słychać jeszcze własne myśli :)
~biedroneczka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Przeciętne wyciszenie. Słychać zarówno zawieszenie jak i pracę silnika...
~pamiatka
w warunkach miejskich ok na trasie powyzej 110 kmh nadwozie piszczy
~Jak
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
zdaję sobie sprawę z tego, że diesel chodzi nieco głośniej od benzyniaka
~mattulko@gmail.com
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Dźwięk diesla mi nie przeszkadza, zresztą nie jest zbyt głośny.
Citroen C3 I Hatchback