Lista ocen Citroen C3 II Hatchback 1.4 75KM 55kW 2009-2013 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolonyposiadacz
Hatchback 1.4 75KM 55kW
No wiec tak, dokladnie testowałem inne marki w tej klasie ponieważ mamy dwójkę dzieci i jednak zależało nam żeby w miarę komfortowo jeździło się w 4 osoby. I C3 wychodzi najlepiej w swojej klasie. Nie mówię tutaj o bagazniku ale o ilości miejsca wewnątrz. DO tego bryła auta jest "kopulasta" i to też daje poczucie większej ilości miejsca. Dużo ciaśniej jest w corsie, fieście, ibizie, i30 i to na prawdę czuć. Zwłaszcza że mieliśmy już dwie corsy.
~GW
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak na segment B z przodu jest naprawdę sporo miejsca a z tyłu też nie najgorzej. Same dane techniczne i pomiary nie oddają rzeczywistości bo w Ibizie czy 207 było dużo dużo gorzej. Porównywalnie co w Polo i Fieście (pomiar wykonany \"organoleptycznie\"). Ale bagażnik to już ekstraklasa w tym segmencie - i pod względem wykończenia i pojemności.
~Mirek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
180cm wzrostu, zazwyczaj jako kierowca z tyłu dzieci, jest dobrze chociaz na długie trasy rzydało by sie więcej jak sie jedzie w 4 os w 2 to nie ma sie do czego przyczepić
~Don
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Z przodu bardzo dobrze i szyba panoramiczna - ech, to mnie wzielo! Z tylu fotele wygodne ale malo miejsca na nagi. To auto jest tylko dla mnie i zony wiec ok. W koncy ma niecale 4m.
~Tadek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Z przodu duzo miejsca, siedzi sie fajnie i wygodnie, z tylu jeszcze nie jechalem, ale z opini pasazerow wiem ze jest troszke ciasno, no coz jest to maly samochod.
~bobik
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Dla mnie optymalnie. Dla mojej rodziny również. Jednak osoby powyżej 180 cm wzrostu mogą odczuwać niedosyt nad głową. Bagażnik spory, jak na tę klasę.
~2315895
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Z przodu rewelacyjnie. z tyłu wysokie osoby nie mają miejsca nad głową.
~wankel
Hatchback 1.4 75KM 55kW
W porównaniu do mojej starej Corsy , za twardo a z tyłu za mało miejsca !
~gogopsg
Hatchback 1.4 75KM 55kW
troszkę mało miejsca z tyłu ale dla małych osób wystarczy:)
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II Hatchback 1.4 75KM 55kW
7,6