Lista ocen Citroen C3 II Hatchback 1.4 75KM 55kW 2009-2013 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GW
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jakość materiałów użytych do wykończenia kabiny pasażerskiej, bagażnika i tego co mogę dotknąć jest bardzo dobra (nie powstydziła by się klasa kompakt). Jakość podzespołów mechanicznych można będzie ocenić po 50 - 100 tyś km. Na razie jest super. Jeśli nic się nie zepsuje po kilku latach to nie będę żałował że po latach jazdy \"niemcami\" i \"japończykami\" dałem się skusić na \"francuza\"
~Mirek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
kupione jako exdemo z przebiegiem 500 km, po 5 latach użytkowania b.dobry wybór, gdyby nie to że dzieci rosną pozostałbym przy c3 a tak może jeszcze z rok i chyba c4 al eteż będze szukał okazji. Zanim kupiłem wszyskie komisy i salony w promieniu 50km, teraz tak samo ale same salony pozostaje przy citroenie cena/jakoś i dla mnie sprawdzona marka
~Beata
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto kupiłam w salonie w Magdeburgu, cena wyprzedaży rocznika 2010 o 10tys.niższa niż identycznego w Polsce, w salonie w Koszalinie. Nic dodać.
~zadowolonyposiadacz
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Z jakością nie jest źle. Bardzo wygodne i miękkie fotele, na duży plus. Kokpit tez z dobrych materiałów. Nic nie skrzypi.
~Tadek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
W tej samej cenie moglem kupic najslabsza wersje fiesty dlatego zdecydowalem sie na C3. Za niecale 40 tys mamy bardzo fajne autko.
~Buhaj77
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Troche za głośny ale to w końcu małe autko. Mało używam tej wielkości samochodów. W innych tej klasy jest identycznie.
~2315895
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Kupiłem to auto po roku użytkowania przez poprzedniego właściciela w atrakcyjnej cenie. Dla mnie rewelacja.
~marco polo
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Tanie nie jest, jednak ładne, ekonomiczne i co najważniejsze bezawaryjne, warte tych pieniędzy.
~Don
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Chcialem silnik 1,4/95 ale 6,5 tys doplaty to za duzo bylo dla mnie w tej chwili. Poki co nie zaluje.
~QQrydziany
Hatchback 1.4 75KM 55kW
tani i to z jakim pakietem !
Citroen C3 II Hatchback