Lista ocen Citroen C3 II Hatchback 1.4 75KM 55kW 2009-2013 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GW
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Układ jezdny to jest to co kocham w tym aucie! Ludzie nie czytajcie testów w gazetach gdzie testujący zachwalają twarde zawieszenia pewnie pokonujące zakręty! Testerzy mają auto na kilka godzin i bawią się nim wciskając gaz do dechy! Jeździłem kilkunastoma samochodami różnych marek (nie przez godzinę tylko jako właściciel) i dla mnie liczy się to żeby po 300 km nadawać się do życia po wyjściu z auta! Jak ktoś pokonuje autem 10km dziennie i...
~Tadek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Podoba mi sie wspomaganie w tym aucie, krecenie kierownica jest na prawde latwe:) C3 niezle radzi sobie z polskimi drogami chociaz po 12 tys km slysze pierwsze dziwne odglosy zmeczenia zawieszenia. Ze wzgledu na to ze auto jest male radze uwazasz przy wchodzeniu w zakrety przy sporej predkosci. Czasami mozna sie przeliczyc, ja pare razy myslalem ze auto sie po prostu wywroci. Podobnie koleiny, przy duzych auto doslownie rzuca po drodze, ale...
~Don
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Na ten silnik wystarczy. Na ostrym zjezdzie z autostrady gdzie bylo ograniczenie 70 ja mialem 110 i dobrze sie trzymal. Nie lubie pisku opon wiec wg mnie jest bardzo dobrze. Amortyzacja DOSKONALA! Jestem w szoku, ze takie male autko a tak plynnie pokonuje polskie drogi. Moze i trzeba bedzie naprawiac ale cos za cos. Odglosy troche dochodza z podwozia ale nie przeszkadzaja.
~Mirek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Doś precyzyjny, na dobrych oponach na wiele można sobie pozwolić, ale jest to \"krótkie\" auto i dość wysokie więz zalecałbym pare kilometrów zrobić aby sie wczuć. Poza tym łatwość manewrowania i wyczucia auta bdb. Po odpaleniu trzeba kilka sekund poczekać aż zacznie działać elektryczne wspomaganie (jak sie śpiesze to troche wkurza).
~bobik
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Uważam, że samochód ma zawieszenie lepsze, niż niejedno auto z wyższego segmentu. Cicho i komfortowo. Oczywiście na polskich drogach nie zawsze usłyszymy miły stukot, ale trudno znaleźć zawieszenie, które będzie optymalne na polskich drogach.
~zadowolonyposiadacz
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Dobrze trzyma się drogi i bardzo dobrze wybiera nierówności. Jest komfortowo i miękko jak na "niby francuza" przystało. Jestem bardzo zadowolony. Znowu w porównaniu do innych aut jednak wole komfort i miękkość citroena.
~wankel
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Dość dobry , twardy , na drodze auto trochę nerwowe ! Bardzo dobre wspomaganie kierownicy , wszystko chodzi bardzo lekko , ułatwia to parkowanie i to bardzo !
~2315895
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Miękki komfortowy, natomiast na zakrętach auto znacznie się przechyla.
~Kamil
nie mam większych uwag