Lista ocen Citroen C3 II Hatchback 1.4 75KM 55kW 2009-2013 (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GW
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak dla mnie jest OK. Siedzi się wysoko i wszystko widać co chce się zobaczyć. Niektórym przeszkadzają słupki ale tym ludziom polecam wóz konny - tam słupki nie przeszkadzają. A szyba Zenit - bajka. Można podjechać pod same światła i nie łamać kręgów szyjnych żeby zobaczyć sygnalizator. Tylko jak słoneczny dzień to daszki za małe. Ale generalnie ta szyba fajna sprawa której bym nigdy wcześniej nie kupił ale żona namówiła i było warto!
~zadowolonyposiadacz
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wszystko widać dookoła. NAJWAŻNIEJSZE, szybę przednią mam panoramę. Tylko takiego auta z tą szybą szukałem. Jest genialna. Daje poczucie mega widoczności, jasności wewnątrz auta i jeździ się naprawdę niesamowice. Jak świeci słońce to zasłaniam i jest jak w zwykłym aucie. Jeżeli szukacie C3 to naprawdę warto poczekać i kupić z szybą panoramiczną. To jedna z najlepszych rzeczy w tym aucie. Mega frajda z jazdy.
~Tadek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Widocznosc do przodu rewelacyjna, troszke gorzej wypada w sytuacji gdy zerkniemy za ramie na ukos. Ja np widze wtedy srodkowy slupek zamiast auta ktoremu musze ustapic pierwszenstwa
~kate
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Nie mogę się przyzwyczaić do zewnętrznych lusterekzamontowanych nie na końcu drzwi,jak u konkurencji,tylko bliżej.Ale to indywidualna sprawa.
~Mirek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ze dwa razy nie słupek mi przesłonił jakieś auto, ale moze myłem wtedy męczony. 5lat-93000km i auto bez ryski więc jest ok.
~bobik
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Moje auto ma szybę panoramiczną, więc widoczność jest świetna. Lusterka duże.
~Beata
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Słupki boczne przeszkadzają przy zakrętach w lewo.
~Don
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Widocznosc to bajka! Z tylu mam czujniki wiec tez ok.
~Kamil
duża szyba czołowa
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II Hatchback 1.4 75KM 55kW
7,6
9,2
~2315895
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Super szczególnie z szybą zenith.
Citroen C3 II Hatchback