Konkurs gokartowy - tydzień 4

Citroen C3 II Picasso - Oceń swoje auto

Oceny Citroen C3 II Picasso

4% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 15.01.2013 21:38:02 przez

Wygodne autko do spokojnej jazdy, wysoka pozycja za kierownicą, super widoczność. Bagażnik mógłby być głębszy. Za 50 tysięcy dostałem auto z 16-calowymi alusami i automatyczną klimą. W białym kolorze z czarnymi zderzakami i srebrnymi elementami nadwozia ślicznie się prezentuje. Na razie jeżdżę rok. Przed przeglądem przy 18 tys. km przebiegu padł czujnik temperatury płynu chłodzącego przez co silnik po dłuższym postoju nie zapalał. Czujnik wymieniono w ramach gwarancji. Słyszałem, że to dość częsta przypadłość. Wcześniej jeździłem również przez rok tym autkiem z silnikiem 1,6 HDi 90 KM (dopóki mi go nie ukradli). Kosztował tyle samo ale klima była ręczna, felgi stalowe i udało się go nabyć jako "poprzedni rocznik". Nie prezentował się tak atrakcyjnie ale jazda była przyjemniejsza jak dla mnie i spalanie wynosiło 4,4 l/100 km. Super oszczędnie. Z silnikiem benzynowym spalam około 6 litrów jeżdżąc do pracy po pustych drogach z uwagi na nocne godziny pracy. Na autostradzie nie przekraczam 120 km/h bo spalanie rośnie do 8 i więcej i robi się za głośno. Gdyby auto z silnikiem diesla nie kosztowało obecnie ok 7 tysięcy więcej niż za benzynę to wszystkim bym polecił ten motor. Gdyby dać fotele z xsary picasso, którą wcześniej jeździłem i większy bagażnik to autko byłoby dla mnie idealne.

dodano 15.01.2013 21:42:59 przez

Bardzo fajny samochod. Jezdzi nim moja zona i jest bardzo zadowolona. Wozeczek syna miesci sie bez problemu, do tego autko polyka zakupy i nadal daje spory zapas miejsca do wykorzystania. Bez problemu, jesli trzeba, miesci takze 4 dorosle osoby i pozwala na wypad poza miasto. W miescie radzi sobie swietnie, na trasie,coz, silniczek spisuje sie przyzwoicie ale jesli ktos planuje wiecej wyjazdow, polecam albo mocnijsza beznyne 1.6 albo diesla 1.6 w mocniejszej wersji. Auto wyroznia sie ciekawym wygladem, choc to oczywiscie kwestia gustu. Na pewno C3'ek Picasso nie jezdzi na razie zbyt wiele co dla mnie jest plusem. Pomimo, iz na codzien poruszam sie autem klasy sredniej wyzszej, naprawde, z czysta przyjemnoscia 'pozyczam' co jakis czas autko od zony i czerpie duza frajde z jazdy nim po miescie.

dodano 28.11.2011 13:07:49 przez

Auto kupione w zasadzie przypadkowo (w planie było zupełnie inne) Nie byłem w 100% przekonany do trafności zakupu ale po krótkim czasie .... Jest inne jak wszystkie dookoła. Subiektywne wrażenia są doskonałe. W zasadzie poza drobiazgami wszystko pasuje. Miłe wnętrze, dobrze się w nim czuje. Jazda nim jest przyjemnością. Ponadto materiały wykończeniowe wewnątrz auta są wysokiej jakości.

dodano 03.08.2010 22:20:46 przez

Dobry samochód za dobre pieniądze, polecam dla rodzin czteroosobowych, które nie wymagają auta o sportowych aspiracjach, a najbardziej cenią sobie wygodne przemieszczanie z punktu A do B oraz niebanalny styl samochodu, mój Citroen został wyposażony w opcjonalny kolor bitter lemon i wzbudza powszechne zainteresowanie wśród kierowców i przechodniów.

dodano 25.06.2014 07:41:42 przez

Do doskonałości mu daleko ale dobre to za mało powiedziane dla mnie to auto na mocne 4+ Po mimo tego że już jest produkowany od 2008 roku nadal (2014) robi wrażenie najlepiej prezentuje się w niebieskim i zielonym ja mam niebieskiego Te kolory podkreślają szczegóły i ponadczasowy designe

dodano 29.03.2013 13:45:56 przez

Być może są lepsze samochody ale ten spełnia moje oczekiwania i zaskakiwał mnie pozytywnie (zużycie paliwa ciut mniejsze niż się spodziewałem, niesamowita widoczność i dobre rozwiązania przestrzenne, przyzwoity kop na samochód o aerodynamice karocy)

dodano 24.09.2010 23:51:38 przez

Wcześniej już prawie wszystkie spostrzeżenia opisałem. W porównaniu z moim poprzednim autkiem Lanosem, czuć że przez dziesięć lat przez które jeździłem Lanosem nastąpił postęp w motoryzacji. Różnica jest kolosalna.

dodano 11.12.2010 21:46:11 przez

Uwielbiam mojego Citroenka. Radość jaką sprawia swoim wyglądem zewnętrznym podtrymuje po zajęciu miejsca w środku. Po prostu pozytywny i świetny samochód dla rodziny (może nie z tych większych;)

dodano 26.07.2010 12:03:15 przez

Jeszcze jest nowe, ale auto wydaje się dobrej jakości i naprawdę przemyślane. Mój niepokój budzi dość duża obfitość gumowych uszczelek karoserii- co z nimi będzie za kilka lat?

dodano 24.11.2009 19:05:22 przez

Jak na wielkość auta to mogę je na razie tylko chwalić,a jeżdże dużo i pare samochodów już sprawdziłem(NIEMIECKIE, FRANCUZKIE,JAPOŃSKIE na razia bez amerykanów)

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.1 75KM, diesel.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 500 km. Silnik: 1.2 85KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Citroen C3, oglądali także

Dowiedz się więcej o Citroen C3

Przeczytaj o Citroen C3

Citroen C3 Picasso - dusza artysty w służbie rodziny
Citroen C3 Picasso - dusza artysty w służbie rodziny Rozszerzona o nazwisko wielkiego artysty malarza nazwa niektórych modeli Citroena towarzyszy nam nieprzerwanie od 1999 roku. Nazwisko to niczym dotknięcie czarodziejskiej różdżki zmienia zwykłe, często nieciekawe auta, w dzieła sztuki designerskiej. Zupełnie tak, jakby sam Pablo Picasso brał udział w ich projektowaniu. Czy podobnie jest z modelem C3 Picasso?

Citroen C3 II Picasso 35